10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Klatovy prohrály v Horažďovicích

V Horažďovicích se očekával nelítostný boj dvou aspirantů na návrat do krajského přeboru mezi domácím lídrem tabulky fotbalové 1. A třídy a hosty z Klatov. Před velice solidní diváckou kulisou se podařilo pět minut před koncem domácím vstřelit vítězný gól a tím se jim podařilo vrátit svému soupeři podzimní prohru 2:3 z Klatov.

Jako v podstatě úspěšné lze označit toto kolo také pro ostatní zástupce Pošumaví v 1. A třídě, kteří jsou ohroženi sestupem. Luby doma neudržely jednobrankové vedení a nakonec se o body stejně jako Sušice v Domažlicích podělily. Strážov v zápase o šest bodů bez větších problémů přehrál Nýřany a i přes těžké vylosování je stále ve hře o záchranu.

Luby - Chlumčany 1:1 (1:0) branky: 44. Čížek – 64. Havlíček, rozhodčí: Lanči; ŽK: 3:1; diváků: 180). První velkou šanci měli hosté z Chlumčan, ale brankář Kalaš svůj tým podržel. Ve 22. minutě se zranil domácí útočník Šůs, kterého nahradil mladíček Aleš Čížek. Ten se také postaral o zápis do střelecké listiny, když ve 44. minutě z rychlého protiútoku vstřelil gól a poslal Luby do vedení. V 64. minutě zahrával hostující Havlíček rohový kop, který se nešťastně odrazil od domácího Turnera do vlastní brány a bylo srovnáno na 1:1. Hosté se pak dostali ještě do dvou vyložených příležitostí, Lubští si vytvořili největší příležitost v 80. minutě, ale skóre už se nezměnilo.

Strážov – Nýřany 4:1 (2:0; branky: 19., 50. Čeleda, 23. Matějka, 78. (PK) Š. Presl - 56. (PK) Duspiva; rozhodčí: Fillinger; ŽK: 0:3; diváků: 200). Velký podíl na brankách domácích v prvním poločase měl výbornými přihrávkami na Čeledu a bratra Václava Tomáš Matějka, který v druhé půli navíc zařídil i penaltu, kterou zkušeně proměnil Štěpán Presl. Hosté se příliš do šancí nedostávali a korigovali výsledek až z penalty, kterou hlavní rozhodčí nařídil po obranném zákroku Chaluše.

Horažďovice - Klatovy 1:0 (0:0; branka: 85. Šafanda; ŽK: 2:3; diváků: 320; rozhodčí: Kračmer). Oba týmy nastoupily k očekávanému derby v oslabené sestavě, když v domácím kolektivu chyběli Šedivý, Koc a M. Forman, u hostů chyběly opory Vítovec a Dytrt. Domácí si udržovali mírnou převahu, ale Klatovy úspěšně odolávaly. Rozhodnutí přišlo pět minut před koncem, kdy domácí Šafanda po individuální akci určil, že tři body zůstanou v Horažďovicích.

Domažlice B - Sušice 2:2 (1:1; branky: Hartl, vlastní - Hubáček, Vrhel; ŽK: 3:3; ČK: 1:0; diváků: 100).