10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

J. Domažlice - FC Zličín 5:1 (1:1)

Po úspěšném vystoupení Jiskry v Kolovči se očekával zisk tří bodů vedoucího mužstva s posledním celkem tabulky jako samozřejmost. Přes trvalou herní převahu domácích však poločas skončil nerozhodně a hosté odolávali až do 54. minuty. S blížícím se závěrem zápasu už jim pak evidentně docházely síly a domácí toho dokázali využít he zvýraznění svého vítězství.

Ve 2. minutě zamířil domácí Leitl nad Schopfovu branku a o chvíli později po Leitlově centru zprava stačil hostující brankář vyrazit Bahledovu střelu z 9 metrů na roh. Ten rozehrál v 7. minutě zleva Leitl a Tesař hlavou u vzdálenější tyče poprvé rozvlnil síť za Schopfovými zády – 1:0. Hosté kontrovali v 10 minutě střelou Háši zpoza šestnáctky, kterou Mleziva vyrazil k Redžičovi, který následnou překonal domácího gólmana, ale gól pro avizovaný ofsajd uznán nebyl. V 11. minutě se pěkně uvolnil domácí Cihlář, ale jeho střelu zleva hostující obránci zblokovali. O dvě minuty později napřáhl z šestnáctky Leitl, brankář Schopf míč vyrazil k Donkovi, jehož střela však skončila na těle hostujícího zadáka. V 16. minutě se pěkně uvolnil Mužík, zpětnou přihrávkou našel Donka, jehož volej z 15 metrů zneškodnil hostující brankář. O tři minuty později na druhé straně přiťukl hlavou z levé strany Merta, míč zcela volnému Redžičovi, který udělal kličku vybíhajícímu Mlezivovi a do odkryté branky ze 13 metrů srovnal na 1:1. Ve 22. minutě se po Mužíkově rohovém kopu a Braunově hlavičce z osmi metrů vyznamenal hostující brankář Schopf, který míč vytlačil na roh. O dvě minuty později skončila po Mužíkově rohovém kopu Bauerova hlavička z 8 metrů na břevně zličínské branky. Poté skončil Mužíkův tr. kop na těle hostujícího zadáka, Bauerův pokus nad hostující brankou a Donkův volej odvrátili soupeřovi zadáci. Ve 34. minutě zatáhl Mužík míč po pravé straně, ale jeho centr stačili hostující zadáci těsně před nabíhajícím Strejcem odvrátit na roh. O minutu později centr Mužíka poslal hlavou vedle pravé Schopfovy tyče Bauer. Vzápětí zatáhl míč Leitl, přihrál zpět Mužíkovi, ale jeho volej ze 17 metrů srazili hosté na roh. Když si pak se Strejcovým centrem poradil Schopf stejně, jako s Cihlářovou hlavičkou z osmi metrů, šlo se do kabin za smírného stavu.

Druhý poločas přinesl stejný obraz hry – Jiskra obléhala šestnáctku urputně bránícího soupeře, který se pokoušel o brejky, ale překonat výborně chytajícího Schopfa dlouho nedokázali. Ten se blýskl hned v úvodní minutě, kdy po Bártově akci a přihrávce vypálil volejem z šestnáctky Mužík a hostující gólman jeho střelu vyrazil. Ve 48. minutě se po Mužíkově tr. kopu zprava dostal k míči u vzdálenější tyče Strejc, ale velkou šanci zakončil střelou z úhlu vedle. O tři minuty později svoji akci zakončil Bahleda střelou nad zličínskou branku. V 54. minutě konečně protrhli domácí smůlu, když Bártův centr zleva jeden z hostujících zadáků při odkopu trefil svého spoluhráče, míč se dostal k Braunovi, který jej ze 7 metrů poslal za Schopfova záda – 2:1. Když Cihlářovu bombu volejem hosté srazili, byl v 58. minutě v pokutovém území Moudrým faulován Bahleda, ale Mužík pokutový kop neproměnil, když minul branku. V 63. minutě mířil Mužík zprava vedle bližší zličínské tyče, ale o pět minut později se skóre měnilo, když si na Mužíkův centr zprava naskočil Bauer a hlavou z malého vápna zvýšil na 3:1. Dvacet minut před koncem si s Mužíkovým tr. kopem poradil Schopf a o chvíli později důrazný Donko vybojoval míč, centrem našel nabíhajícího Brauna, jehož volej z 15 metrů skončil vedle levé zličínské tyče. V 79. minutě poslal dopředu Donko nabíhajícího Brauna, ten ve skluzu přehodil vybíhajícího Schopfa, míč směřující do sítě se snažil jeden ze soupeřových zadáků vyhlavičkovat z branky, ale nepodařilo se mu to – 4:1. Když pak Leitlovu střelu zblokoval soupeřův zadák, následovala Havlíčkova akce po levé straně zakončená střelou, kterou vyrazil Schopf, přišla nejhezčí branka zápasu. V 90. minutě Leitlův centr zprava odvrátili hosté k Cihlářovi, ten napřáhl volejem ze 30 metrů, trefil míč pod levou šibenici a zličínský brankář byl bez šance – 5:1.

Sestava Jiskry: Mleziva – Strejc, Bauer, Tesař, Cihlář – Leitl, Mužík, Donko, Bárta – Braun, Bahleda. Trenér: Zdeněk Michálek.

Na střídání:  György, Havlíček, Bezděk, Mašek, Staněk, Lorenc.

Branky: 7. Tesař, 55. Braun, 69. Bauer, 79. Braun, 90. Cihlář - 18. Radžič.

Před 350 diváky řídil rozhodčí Vlasjuk. ŽK: 0:2.