11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mladší žáci: SK České Budějovice"B" - Jiskra Domažlice 1:1 (1:1)

V dalším kole žákovské divize zajížděli mladší žáci Jiskry do pivem proslavených, sluncem zalitých, Českých Budějovic. V tamním tréninkovém středisku mládeže se utkali s rezervou ligového družstva a po kolektivním, bojovném výkonu si odvážejí nečekaný bodík za remízu 1:1. Po podzimním domácím debaklu 0:9, málokdo očekával něco jiného než vysokou výhru Budějovic, ale opak byl pravdou a celodenní výlet skončil příjemným happyendem. Mladí hráči zaskočili soupeře výbornou defenzivní činností, s možností rychlého přechodu do útoku. Hned 2x mohli jít Jiskřané do vedení, ale Pavel Vondraš ani Lukáš Černý své 100% šance nevyužili. Do vedení tak šli domácí ve 20. minutě, kdy nedorozumění obrany s brankářem využili ke vstřelení gólu - 1:0. Naštěstí má Jiskra střelce trestných kopů Filipa Šťastného, který ve 29. minutě pěknou střelou pod břevno vyrovnal na 1:1.
Ve druhém poločase se domácí snažili vstřelit vítěznou branku, ale obrana Jiskry jim to již nedovolila, bojovala až do konce a jak po utkání řekl Aleš Procházka: "Hrát se ještě minutu, tak umřu!," nechala na hřišti všechno.

Sestava: Honza Fousek - Štěpán Braun, Roman Čadek, David Mach, Aleš Procházka - Matěj Nguyen, Jirka Šrámek, Lukáš Černý, Kuba Selnar - Pavel Vondraš, Filip Šťastný.

Střídali: Matěj Knopp, Martin Pavelec, Míra Koutník, Pavel Michálek, Denis Remeš, Petr Mleziva, Kuba Toman.

Trenéři: Libor Bočan, Jirka Šrámek, Míša Pavlíček.

Vedoucí mužstva: Luďa Procházka.