11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Do baráže jdou Klatovy B a Staňkov.

Až poslední kolo určilo účastníky baráže, když o po­stupu Domažlic do divize se rozhodlo již před týdnem. Ba­ráž absolvuje klatovská rezer­va a tým Staňkova, který pro­hrál v Přešticích 1:3.

Domažlice - Chodov 7:0

Zápas byl zcela jednostran­nou záležitostí domácích, je­jichž výhra mohla být ještě vý­raznější.
Nejlepší hráči: J. Chmelík - Mi­fek. Poločas: 4:0. Branky: 14. Strejc, 26. a 55. M. Šot, 33. Mach, 39. a 77. Mifek, 72. Kotlan. Rozhodčí: Dam­ková. Bez ŽK. Diváků: 600.
Domažlice: Pejsar - Strejc, Tesař, Kohout, Rejthar (47. Janeček), Čer­ný (47. Schötterl), Šámal, M. Šot, Váchal, Mifek, Mach (56. Kotlan). Trenér M. Moravec.
Chodov: Staviarsky - Kapic, Há­la, M. Holar (29. Smazal), J. Chme­lík, M. Chmelík (53. Kuboušek), P. Holar, J. Šot, Krakeš, Kobes. Tre­nér M. Chmelík.

Město Touškov -Tachov 3:3

Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách skončilo dělbou bodů. Domácí dvakrát vedli, ale nakonec jim zajistil bod až čtvrt hodiny před koncem Jiří Scheinherr.
Před utkáním se domácí roz­loučili se svou dlouholetou oporou Romanem Šestákem.
Nejlepší hráči: Šesták - J. Viter­na. Poločas: 2:1. Branky: 26. Lam­bor, 39. Královec, 74. J. Scheinherr - 30. a 53. Hobza, 56. Braun. Rozhod­čí: Kopejtko. ŽK:1:0. Diváků: 180.
M. Touškov: Krásl - Kolář, Šesták, Kluska, Kalčík, Fiirbacher, Bárta (46. Nosek), J. Scheinherr, Lambor (46. Brand), Karbusický, Královec (46. M. Scheinherr). Tre­nér M. Mareš.
Tachov: Šebek - Braun (67. Bla­žek), Opava, Kaše, Šácha, Gabčo, HIadík, J. Viterna, Pikl, Habart, Hobza (85. Kolář). Trenér P. Hudec.

Manětín - Rapid Plzeň 1:2

V první půli vládli na tráv­níku domácí, kteří se ujali ve­dení gólem Boušky z dálky, další šance nevyužili Dlouhý a Pleyer. Po změně stran se hrá­lo pod taktovkou hostů. Ti po chybě obrany vyrovnali a po pěkné akci jim hlavou zajistil výhru Peroutka.
Nejlepší hráči: Mikulík - Jílek. Poločas: 1:0. Branky: 37. Bouška - 60. Brabec, 73. Peroutka. Rozhodčí: Homr. ŽK: 0:2. Diváků: 220.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouš­ka, Hůlka, Stejskal, Cibula, Mikulík, D. Janouškovec. Trenér J. Pátek.
Rapid: Štrunc - Peroutka, Pata, Hucl (90. Křen), Korda, Janout, Jí­lek (89. Metlický), Liška, Brabec, Václav, Zaoral. Trenér M. Nádher­ný.

Chanovice- Chrást 0:0

V utkání sotva průměrné úrovně si Chanovice udržova­ly mírnou převahu. Jejich šance spálili Poláček a Černo­horský, na druhé straně byl dvakrát v gólové pozici Křen, ale gólu se diváci nedočkali.
Nejlepší hráči: Varga - Křen. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 1:1. ČK:1:0 (60. Tafat). Diváků: 100.
Chanovice: Daněk - Krch, Srb, Frýzek, Varga, Poláček, Kučera, Tafat, Černohorský, Votava, Kočí. Trenér P. Běloušek.
Chrást: Kokoška - Diviš, Král, Brýla, Doležal, Ranc, V. Tyr, Fiala, Haidelmayer, Křen, M. Tyr. Trenér J. Aubrecht.

Přeštice- Staňkov 3:1

V boji celků ohrožených ba­ráží se nakonec radovali do­mácí. Ti sice prohrávali gólem Trhlíka, ale postupem času hosté jejich tlaku neodolali. Stínem utkání byli tři vylou­čení hráči Staňkova.
Nejlepší hráči: Šperl - Trhlík. Po­ločas: 0:1. Branky: 59. Šperl, 69. Pro­cházka, 83. Šobr - 11. Trhlík. Roz­hodčí: Kořínek. ŽK: 2:2. ČK: 0:3 (74. Plas, 76. Trhlík, 78. Regál). Diváků: 150.
Přeštíce: Kripner - Kuneš, Šobr, Bouc, Kaas, Rajchart, Procházka, Šperl (89. Švarc), Gerstner, Bene­dikt (39. Duchek), Ostrolucký (86. Kočí). Trenér J. Roud.
Staňkov:Jánský- Regál, Štverka, Gust, Hönig, Janka (84. Výrut), Trhlík, Řeháček, Plas, Russ (75. Hadrava), Vachtl (16. Dolejš). Tre­nér V. Šindler.

Rokycany – KlatovyB  5:1

Rokycanští pokračovali ve výborných výkonech, když o osudu utkání rozhodli již v první půli. Po přestávce tro­chu polevili, přesto jejich vý­hra mohla být ještě výraznější.
Nejlepší hráči: Čihák - Šlechta. Poločas: 3:0. Branky: 20. (PK) Kuče­ra, 36., 59. a 77. Kohout, 41. Rýdl-61. (PK) Šlechta. Rozhodčí: Čermák. ŽK:1:0. Diváků: 100.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl, Či­hák, Brož, Tobrman, Mraček (68. Abrt), Papáček (87. Jedlička), Ko­hout, Procházka, Kučera (80. Křištan). Trenér P. Aubrecht.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Rendl (68. Meszáros), Sysel (46. Ma­tějka), Jakubec, Šlechta, Beneš, Vo­típka, Toman, Presl, Popelka (46. Žitník). Trenéři I. Lužný a K. Kali­voda.

Holýšov - SK ZČE Plzeň  0:3

Po bezbrankovém poločase se hned po přestávce hosté uja­li vedení, svou hladkou výhru pečetili v posledních deseti minutách dvěma brankami.
Nejlepší hráči: Stanislav-Krystl. Poločas: 0:0. Branky: 48. Mičan, 80. Rout, 90. Skora. Rozhodčí: Vondra. ŽK: 3:1. Diváků: 150.
Holýšov: Vasko - Nový, Stani­slav, Kraina (68. Dostálík), Teršl (52. Švehla), Lukáš, Jeniš, Pro­cházka, Šimka, Tlustý, Chalupa. Trenér Z. Danék.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek, Vacek, Sptirl, Jelen, Ulč, Bačkov­ský (89. Sulek), Mičan (80. Skora), Rout, Krystl. Trenér J. Urbánek.

Sušice - Horní Bříza 1:0

O osudu zápasu rozhodla je­diná vydařená střela Cihláře.
Nejlepší hráči: Hubáček - Krůs. Poločas: 1:0. Branka: 20. Cihlář. Rozhodčí: Urban. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (55. Hrach - 59. Kohout.) Diváků: 160.
Sušice: Míček - Hoda, Klíma, Hlaváč, Sládek, Prchlík (80. Tuček), Hrach, Hubáček, Junek (46. Kodý­dek), Cihlář (46. Kočí), Hupka. Tre­nér L. Vašica.
H. Bříza: Mizera - Gadač, Holík (58. Vacek), Fráz, F. Rozmara, M. Chocholatý (82. Prusík), Krůs, Ko­houi, J. Rozmara, Jagerčík, Janka (46. Šimice). Trenér F. Sudík.