17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zbiroh - Strážov 3:0 (0:0)

/2x Kořínek, Dyk/

V neděli dopoledne sehrál Zbiroh velice důležitý zápas v 1.A třídě. Před 125 diváky se hrálo tzv. „o šest bodů“. Tíha utkání dolehla i na aktéry a hlavně v prvním poločase byla hra velice neurovnaná.

První větší šance domácích přišla po čtvrthodině hry, kdy střelu Dyka z pravé strany vyrazil gólman Javorský na roh. Stejně dopadl i pokus Vetengla ve 22.minutě. Strážov zahrozil ve 26.minutě, ale střela Janky skončila jen v boční síti. Dvě minuty před poločasem zahrával trestný kop Schveinert a hlavička Jaroše skončila těsně nad břevnem.

Do druhého poločasu nastoupil Marchal místo Vetengla a v 50.minutě po faulu na něj nás dostal do vedení z trestného kopu Kořínek. Na jeho umístěnou střelu hostující gólman nedosáhl. V 56.minutě vystřelil z hranice pokutového území Schveinert, ale míč jen těsně minul branku. V 61.minutě rozehrál trestný kop z pravé strany Kořínek a nabíhajícího Dyka míč doslova trefil - 2:0. Nejhezčí moment utkání přišel v 78.minutě, kdy trestný kop rozehrál Radek Schveinert „na krátko“ do běhu Kořínkovi a ten dělovkou z 25 metrů do šibenice zvýšil na konečných 3:0.

V tabulce jsme opustili poslední příčku, ale cesta k záchraně bude ještě trnitá.

Sestava: Wohlmuth,J.Jurina,Hruška,J.Mulač,Lukeš,S.Jaroš,Dyk,Kořínek,Schveinert,Vetengl,Dubček
/střídali: Marchal,Prusík/