Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALAlice Bendová opět čestný výkop na UMT....


Tentokrát neprováděla, ale zato ji nahradila jiná velká osobnost šoubyznysu s téměř stejně sličnou tváří a podobnou kopací technikou a to samotný sportovní manager Jiří Pojar!!! 

Ještě před tímto aktem, kterého si stará garda velice váží a cení si zejména toho, že na ni výše jmenovaný nezahořkl, poté co nemohl z bezpečnostních důvodů jet také na slavnou výpravu do Ceseny, viz článek v archívu "Senioři Jiskry v zemi komisaře Cataniho nezklamali!!!", proběhlo focení obou starých gard a blahopřání dlouholeté opoře SG Jiskry Rosťovi Hlaváčovi k jeho kulatým narozeninám! 

Rosťo, ještě jednou ti srdečně blahopřejeme!!! 

Po těchto oficialitách mohl sudí Víťa Kohout poprvé "mohutně" fouknout do píšťalky a mohlo se začít naplňovat očekávaní odborné i laické veřejnosti zachycené ve webové anketě o tom, že body zůstanou, jak je poslední dobou pravidlem na levém břehu říčky Zubřiny! 

Toto očekávání došlo k naplnění pouze v prvním poločase, který domácí vyhráli 3:1, i když do vedení šli nejprve po zaváhání domácí obrany hosté! 

O půli se Jiskráci domnívali, že druhý poločas bude už jen otázkou navýšení skóre. Bohužel v něm však měli navrh hosté a jejich kombinační hra s jistým držením míče na domácí platila. Musíme také uznat, že věkový průměr byl u hráčů soupeře vyšší a zejména šedovlasý tvůrce hry, přes něhož chodily téměř všechny akce, jistě už jezdí nejméně šesté gumy!!! Domácí totálně opustili taktiku slavící úspěch v prvním dějství a upnuli se na individuáln&ia cute; akce s nakopáváním míču na většinou dobře pokryté útočníky a po ztrátě míče se pokoušeli někteří jedinci o fyzicky náročný ale ostatními nepodpořené napadání, z čehož těžili hosté lehce kombinačně přecházející střed hřiště a tak se na svatyni domácích valil útok za útokem. Po sérii nebezpečných standartnínch situací došlo dokonce k vyrovnání a tak i k zasloužené dělbě bodů. Jeden gól padl po rohovém kopu, druhý po úniku podél pomezní čáry po pravé ruce z pohledu domácího gólmana a následném ostrém centru do velkého vápna a další opět po standartce a následném pokut ovém kopu! 

Oba týmy uznali podáním ruky kvalitu soupeře a už se spěchalo na zasloužené občerstvení! 

  

Řekli po utkání a několika pivech: 
Míra Rejthar šalamounsky poté, co Standa Svoboda navrhl konfrontační dvojzápas CSKA Domažlice a SG Jiskra Domažlice v hokeji a fotbale, na otázku, za koho bude hrát. 

"Fotbal za fotbalisty a hokej za hokejisty!!!" 

Tonda Vlček, mimo jiné manager CSKA Domažlice, sebekriticky na otázku, proč se nezúčastnil slavného hokejového klání proti HC Devils předcházejícího fotbalovému utkání starých gard: 

"Já kdybych dneska hrál i hokej, tak sme prohráli hokej i fotbal!" 
  

Bližší info, sestavy, fotka apod. Na sgjiskra.blog.cz 


SG

Detail [›]
SG 01
Detail [›]
SG 02
Detail [›]
SG 03
Detail [›]
SG 04
Detail [›]
SG 05