Tentokrát neprováděla, ale zato ji nahradila jiná velká osobnost šoubyznysu s téměř stejně sličnou tváří a podobnou kopací technikou a to samotný sportovní manager Jiří Pojar!!!

Ještě před tímto aktem, kterého si stará garda velice váží a cení si zejména toho, že na ni výše jmenovaný nezahořkl, poté co nemohl z bezpečnostních důvodů jet také na slavnou výpravu do Ceseny, viz článek v archívu "Senioři Jiskry v zemi komisaře Cataniho nezklamali!!!", proběhlo focení obou starých gard a blahopřání dlouholeté opoře SG Jiskry Rosťovi Hlaváčovi k jeho kulatým narozeninám!

Rosťo, ještě jednou ti srdečně blahopřejeme!!!

Po těchto oficialitách mohl sudí Víťa Kohout poprvé "mohutně" fouknout do píšťalky a mohlo se začít naplňovat očekávaní odborné i laické veřejnosti zachycené ve webové anketě o tom, že body zůstanou, jak je poslední dobou pravidlem na levém břehu říčky Zubřiny!

Toto očekávání došlo k naplnění pouze v prvním poločase, který domácí vyhráli 3:1, i když do vedení šli nejprve po zaváhání domácí obrany hosté!

O půli se Jiskráci domnívali, že druhý poločas bude už jen otázkou navýšení skóre. Bohužel v něm však měli navrh hosté a jejich kombinační hra s jistým držením míče na domácí platila. Musíme také uznat, že věkový průměr byl u hráčů soupeře vyšší a zejména šedovlasý tvůrce hry, přes něhož chodily téměř všechny akce, jistě už jezdí nejméně šesté gumy!!! Domácí totálně opustili taktiku slavící úspěch v prvním dějství a upnuli se na individuáln&ia cute; akce s nakopáváním míču na většinou dobře pokryté útočníky a po ztrátě míče se pokoušeli někteří jedinci o fyzicky náročný ale ostatními nepodpořené napadání, z čehož těžili hosté lehce kombinačně přecházející střed hřiště a tak se na svatyni domácích valil útok za útokem. Po sérii nebezpečných standartnínch situací došlo dokonce k vyrovnání a tak i k zasloužené dělbě bodů. Jeden gól padl po rohovém kopu, druhý po úniku podél pomezní čáry po pravé ruce z pohledu domácího gólmana a následném ostrém centru do velkého vápna a další opět po standartce a následném pokut ovém kopu!

Oba týmy uznali podáním ruky kvalitu soupeře a už se spěchalo na zasloužené občerstvení!

Řekli po utkání a několika pivech:
Míra Rejthar šalamounsky poté, co Standa Svoboda navrhl konfrontační dvojzápas CSKA Domažlice a SG Jiskra Domažlice v hokeji a fotbale, na otázku, za koho bude hrát.

"Fotbal za fotbalisty a hokej za hokejisty!!!"

Tonda Vlček, mimo jiné manager CSKA Domažlice, sebekriticky na otázku, proč se nezúčastnil slavného hokejového klání proti HC Devils předcházejícího fotbalovému utkání starých gard:

"Já kdybych dneska hrál i hokej, tak sme prohráli hokej i fotbal!"