Kalendář

<< červenec 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

ZÁVĚČNÉ TABULKY SOUTĚŽÍ

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMagnety víkendu.

V neděli před devate­náctou hodinou se uzavře opona za fotbalovou sezonou. V našem regionu budou na programu příští týden už jen baráže. O tom, kdo se jich zú­častní a kdo postoupí či se­stoupí přímo, rozhodne tento víkend.
V divizi jsou ve hře o postup do ČFL stále Klatovy, ale musí porazit doma Strakonice a ve­doucí Vyšehrad nesmí zabo­dovat naplno ve Bzové.
Dalším šlágrem divize je souboj o záchranu bojující Doubravky s již zachráněným Jankovem. Pokud plzeňský tým zvítězí, nemusí se ohlížet na výsledek Malše Roudné v Horaždovicích a je zachráněn.
V nejvyšší krajské soutěži se hraje veledůležitý duel v Přešticích, kde hostuje Staň­kov. Jedině výhra posune do­mácí z barážového místa, při nerozhodném výsledku se vy­hne baráži Staňkov.

V I. A třídě je na programu šlágrů několik. V boji o přímý postup je důležitý souboj Bo­levce na hřišti VS Plzeň. Do­mácím jde už jen o čest, ale v derby nehodlají ustoupit ani o píď. Důležité jsou i duely Stří­bro - Luby a Postřekov - Ne­pomuk. Při sestupu Doubrav­ky z divize by se důležitost tý­kala ještě dalších utkání.

Pavel Hochman.