Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMagnety víkendu.

V neděli před devate­náctou hodinou se uzavře opona za fotbalovou sezonou. V našem regionu budou na programu příští týden už jen baráže. O tom, kdo se jich zú­častní a kdo postoupí či se­stoupí přímo, rozhodne tento víkend.
V divizi jsou ve hře o postup do ČFL stále Klatovy, ale musí porazit doma Strakonice a ve­doucí Vyšehrad nesmí zabo­dovat naplno ve Bzové.
Dalším šlágrem divize je souboj o záchranu bojující Doubravky s již zachráněným Jankovem. Pokud plzeňský tým zvítězí, nemusí se ohlížet na výsledek Malše Roudné v Horaždovicích a je zachráněn.
V nejvyšší krajské soutěži se hraje veledůležitý duel v Přešticích, kde hostuje Staň­kov. Jedině výhra posune do­mácí z barážového místa, při nerozhodném výsledku se vy­hne baráži Staňkov.

V I. A třídě je na programu šlágrů několik. V boji o přímý postup je důležitý souboj Bo­levce na hřišti VS Plzeň. Do­mácím jde už jen o čest, ale v derby nehodlají ustoupit ani o píď. Důležité jsou i duely Stří­bro - Luby a Postřekov - Ne­pomuk. Při sestupu Doubrav­ky z divize by se důležitost tý­kala ještě dalších utkání.

Pavel Hochman.