Kalendář

<< leden 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra chystá velké oslavy.

V očekávanou oslavu se promění dnešní zá­pas fotbalistů Jiskry Domažli­ce. V derby s Tatranem Cho­dov v rámci závěrečného kola krajského přeboru mužů totiž budou domácí slavit vytouže­ný postup do divize.
Ten si Domažličané s před­stihem zajistili už před týd­nem výhrou v Horní Bříze: Svým dílem ale přispěli právě i Chodovští, když na svém hřišti porazili už jediného do­mažlického rivala v souboji o titul, Město Touškov. Chodov­kou výhru 2:1 přitom poněkud pikantně zajistili někdejší hráči Jiskry Jaroslav Krakeš a Miroslav Chmelík.
„Chystáme slavnostní deko­rování týmu pohárem, samo­zřejmě máme připravena i po­stupová trička," říká Ivan Ry­bár z vedení úspěšného klubu, který v letošní sezoně rozhodně má co oslavovat. Postup totiž vybojoval i B-tým a do­rostenci. A titul v okresní sou­těži získali i minižáci, svěřen­ci trenérů Bočana a Copáka.
„Na fanoušky kromě tradič­ního zpravodaje čeká také dvě stě piv od klubu, který připra­vil i oslavu ve stanu za tribu­nou," dodává Rybár s tím, že pořadatelé očekávají hojnou návštěvu.
Přestože je už rozhodnuto, utkání jistě nabídne atraktiv­ní podívanou dvou tradičních rivalů. V podzimním utkání byla k vidění zajímavá pře­střelka zejména mezi bratr­skou dvojicí Šotových. Zatím­co Martin hájí barvy Jiskry, starší Jan hostuje právě v Chodově, který i přes statečný odpor nakonec podlehl 3:4.

Dnešní utkání na stadionu Střelnice začne v 17.00 hodin a v roli rozhodčích se představí atraktivní trio v čele se zná­mou Dagmar Damkovou, na čarách budou asistovat Burda a Kožár. Delegátem svazu je Kopřiva. Zápas bude sledovat i předseda krajského fotbalo­vého svazu Roman Berbr, kte­rý společně s domažlickým starostou Miroslavem Ma­chem týmu předá pohár.

Milan Ježek, Jiří Pojar.