10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Konečně ostré utkání Staré gardy Jiskry!

V neděli 6. 3. 2011 od 16.00 hodin na umělce v Domažlicích konečně vstoupila SG Jiskry Domažlice do ostrého zápasu, kdy soupeřem jí bylo A-mužstvo Tatranu Chodov. Toto měření sil bylo dohodnuto na poslední chvíli, neboť původně měl nastoupit proti Chodovu již dobře známý výběr kouzelníků od břehů řeky Regen, který však asi zmožen masopustním veselím zápas odřekl, ale až v sobotním podvečeru. Aby nemusel být zápas zrušen, mobilizovala stará garda své prořídlé šiky a nabídla se Chodovu v roli sparingpartnera. Během nedělního dopoledne se podařilo svolat 14 zápasuchtivých borců a dalších asi 10 se řádně omluvilo. (Hojda, Kruml, Rejthar, Berka a další).
Zápas se odehrával na polovině domácích a hosté vyvíjeli víceméně platonický tlak na Špotákovu svatyni. V polovině poločasu se hosté po hrubé chybě v rozehrávce domácích ujali vedení, které srovnal Ivan Rybár v posledních okamžicích prvé půle. Nutno podotknout, že domácí gólman zlikvidoval tři tutové brejkové šance hostů, ale i staříci dostali při několika "trmách vrmách" hostující obránce do úzkých a forvardi ještě teď zpytují své černé svědomí z nepochopitelného neproměnění.
Druhá půle byla ve znamení tří neproměněných tutovek domácích v podání Šťastného, Duchoně a Kubra a potrestání chyb v rozehrávce, kdy byly hostujícím presujícím útočníkům předloženy balóny ke skórování jako na zlatém podnose. Když byla ještě v závěru úzkoprsím sudím Brichcínem upřena domácím jasná penalta, zastavilo se skóre na konečných 3:1 ve prospěch hostí!