10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mladší žáci: Jiskra Domažlice - FC Rokycany 3:3 (2:2)

Další přípravné utkání sehráli ml. žáci Jiskry v sobotu proti soupeři z Rokycan. Hosté do zápasu vlétli jako uragán a než se Domažličtí rozkoukali, prohrávali 2:0. První gol padl po nenápadné střele a poté dorážce dotírajícího útočníka hostí, druhý padl po rychlém brejku, kdy šel hostující hráč sám na domácího brankáře a nedal mu žádnou šanci. Až poté asi zazvonil pro domácí budíček, ti najednou převzali otěže zápasu do svých rukou a během 5 minut srovnali skore. Nejdříve snížil ve 20. minutě pěknou křižnou střelou Roman Čadek a tentýž hráč ve 25. minutě vyrovnal, když po závaru před brankou hostů se nejlépe zorientoval a přehodil vyběhnuvšího brankáře.
Ve druhém poločase Jiskra udávala tón hry, ale z golu se nejdříve radoval soupeř a zase po rychlém brejku, který bezchybně zakončil - 2:3. Jiskra se snažila o vyrovnání, vypracovala si spoustu šancí, ale gólem skončila "jen" střela kapitána Jirky Šrámka do šibenice v 59. minutě - 3:3. Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou.
Sestava Jiskry: Matěj Knopp - Matěj Nguyen, Jakub Chromý, David Mach, Ondřej Nechoďdomů - Jakub Toman, Jirka Šrámek, Jakub Selnar, Roman Čadek - Martin Pavelec, Pavel Vondraš. Střídali: Míra Koutník, Aleš Procházka, Tomáš Kříž, Petr Mleziva, Petr Svoboda, Pavel Michálek. Trenéři: Libor Bočan, Jiří Šrámek.