18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dorost: J. Domažlice A - ASV Cham 1:1 (0:1)

Branka: Čadek.
Začátek utkáni byl vlažný, hrálo se většinou uprostřed hřiště, bez šancí. Jako první se osmělili hosté a hned svoji první šanci proměnili ve vedoucí branku. Od tohoto okamžiku byli hosté lepším týmem, hráči Jiskry ztráceli spoustu míčů uprostřed hřiště a jen díky výborným zákrokům Horáčka byl stav po půli jen 1:0 pro hosty.
Po domluvě nastoupila Jiskra do druhé půle se snahou o vyrovnáni. Zlepšila pohyb, agresivitu, zatlačila hosty do defenzivy a vytvořila si i šance, které neproměnila nebo je vychytal brankář hostí. Minimálně dvakrát si hosté pomohli v pokutovém území faulem, ale píšťalka sudího zůstala němá. V závěru se po drtivém tlaku přece jen Jiskře podařilo vyrovnat, když přesnou přihrávku Leška zužitkoval Čadek.
Sestava: Horáček - Malík, Kalný, Hamor, Černý - Socha (Schwarz), Kubr, Lešek, Škoda, Ljoki, Čadek.
Trenéři: Steinbrücker, Forro F.