Kalendář

<< srpen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOhlasy na zápas Jiskry s dorostem Viktorie Plzeň

Trenér Viktorie Plzeň U19  Jiří Kohout zhodnotil průběh utkání takto:
"Pro nás to bylo velmi dobré utkání. Jiskra Domažlice je velmi kvalitní tým. Produkují trochu jiný fotbal než dorostenecká mužstva s nimiž se utkáváme. Zápas jsem viděl tak, že jsme dobývali dobře organizovanou obranu domácích, kteří spoléhali na brejkové situace. Myslím si že i když utkání skončilo 4:3 ve prospěch domácích, tak jsme asi měli více brankových příležitostí a měli jsme vyhrát. Výsledek není až tak důležitý, protože je to příprava na jarní sezónu a my zkoušíme mladé hráče. Pro ně to  byla dobrá konfrontace s mužským fotbalem. Pro mnohé to byla první zkušenost."
Jak hodnotíte odchovance Pavla Jarinu ?
,,Je to pro něj velký skok, protože se U17 dostal do U19 a nová situace, se kterou se musí vyrovnat. Záleží na něm, jak s tím naloží. Jedná se o perspektivního hráče."
Viktorka je v tabulce Česká  spořitelna 1. ligy staršího dorostu na jedenáctém místě jaké má cíle?
"Pro nás je to pořád stejné. U 19 připravuje mladé hráče pro rezervu A mužstva, potažmo Áčko. Cíl je hrát v klidných vodách tabulky a předvádět líbivý fotbal."
Další soupeři Plzně budou pražské Horní Měcholupy, účastník divizní skupiny C a FC Písek. Od zimní přípravy trenér očekává dobře se připravit na jaro hlavně aby se jim vyhýbala zranění, protože mají úzký kádr.

Trenér Zdeněk Michálek nám k utkání řekl:
"Soupeř byl rychlejší, běhavější. Je to logické protože trénují každý den, jsou tím pádem vyhranější. My jsme jim čelili důslednou obranou a rychlými protiútoky. Nakonec pro nás výsledek dopadl nad očekávání dobře, protože hrajeme bez několika hráčů základní sestavy a nemohli jsme v průběhu zápasu tolik střídat. Jsem spokojený s bojovností, nasazením a agresivitou. Dneska bych vyzvedl výkon Bezděka, který makal, bojoval a zaslouženě svůj výkon korunoval vítězným gólem."
O víkendu má Áčko naplánované modelové utkání ve kterém se hlavně zaměří na nácvik standardních situací a lepší presing ve středu hřiště - s tím mají hráči ještě problémy.

Jiří Pojar