Kalendář

<< únor 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALZimní příprava FK Tábor odstartovala smírem

Tábor – Divizní fotbalisté FK Tábor FK zahájili v sobotu v pravé poledne přípravu na jarní mistrovské boje. 

Na domácí „umělce“ v Kvapilově ulici změřili své síly s ligovými dorostenci českobudějovického Dynama.

FK TÁBOR – DYNAMO ČB dor. 2:2 (0:1)

V barvách domácího týmu se hned na úvod přípravy představily některé nové tváře. jeho dres už naopak neoblékl útočník Czucz, kterému skončilo hostování z Brna, zranění nepustilo do branky Martina Blažka. Mezi tyče se tak postavili Ramovič a nově také odchovanec Ondřej Vavřina, jehož bratr už odehrál v mateřském klubu podzimní část. V prvním poločase hostující mladíci svého kouče Pavla Tobiáše i přítomného generálního manažera Dynama Jiřího Kotrbu nadmíru potěšili, a také se ujali vedení zásluhou Dominika Němce.
Když se pak po přestávce gólově prosadil i jeden z největších jihočeských talentů Jindřich Kadula, prohrávali domácí už 0:2. V závěrečných minutách přesto stihli táborští fotbalisté své manko smazat. V 81. minutě se trefil Jan Stoszek a zhruba o dvě minuty později vypálil ostrými záložník Josef Komárek. Ten odehrál spolu se zkušeným stoperem Tomášem Hunalem celý zápas.

Jan Klimek, trenér FK Tábor: „Původně jsme počítali s tím, že přípravu zahájíme až teď v úterý, nakonec jsme ale vyšli dorostu Dynama vstříc a zahráli si s ním. Řekl bych, že ten zápas skončil spravedlivou remízou. V našem mužstvu mohli fanoušci vidět nové hráče, a to Honzu Ščuku z Mostu, Pala Kozáka z Bardějova a Martina Tomana z Dačic. V týdnu se zapojí do přípravy další dva hráči ze Slovenska a v hledáčku máme ještě útočníka, který by měl plnit roli střelce.“

SESTAVA FK TÁBOR – I. poločas: Ramovič – Šahajda, J. Vavřina, Hunal, Kalášek – Ščuka, Martin Kučera, Komárek, Nohava – Pěknic, Miroslav Kučera. II. poločas: O. Vavřina – Macko, Hunal, Majer, Škrábek – Chlpík, Stoszek, Komárek, Král – Kozák, Toman.
Z českobudějovického Střeleckého ostrova zavítá do Tábora i nejbližší soupeř divizních „Vodníků“ – v sobotu od 10 hodin si to na „Kvapilce“ rozdají s třetiligovou juniorkou Dynama.


Pavel Šácha