16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Jiskra porazila Bavorský Hankofen

Ve třetím přípravném zápase musela Jiskra Domažlice nastoupit proti třetímu celku Bavorské Landesligy SpVgg Hankofen. Původně plánované utkání s rezervou Viktorie Plzeň v Luční ulici v Plzni bylo Viktorií zrušeno pro velkou marodku mužstva. Do zápasu trenéři mohli postavit Jiřího Bártu, Milana Brauna i Kamila Staňka, kteří v minulém utkání pro zranění chyběli.

Jiskra Domažlice -  SpVgg Hankofen  1:0 (1:0)

Hned v úvodu se do slibné šance dostal Tomáš Bahleda, ale německého gólmana Maxe Putze nepřekonal. Ve 28. minutě zahrávali hosté trestný kop z 19. metrů a Michael Renner trefil zeď. O dvě minuty později zahrával na druhé straně Pavel Cihlář trestný kop, míč se odrazil k Marku Bauerovi, jehož střelu gólman Max Putz vyrazil na roh. Ten rozehrál Luděk Leitl na nabíhajícího Marka Bauera, který z 11 metrů vystřelil, Jakub Strejc tečí změnil směr mče do protipohybu brankáře Putze a bylo to 1:0. Jiskře gól pomohl - byla aktivější. Ve 34. minutě se po pravé straně probil Luděk Leitl, který ač tísněn obráncem, dokázal  vystřelil, ale brankář Putz jeho nebezpečnou střelu vyrázil opět na roh. Ten rozehrál sám Leitl, našel nabíhajícího Tomáše Bahledu, jehož zakončení však skončilo vedle branky hostů. Na druhé straně kombinovali Matthias Reichl s Janem Bermannem a Reichl nastřelil levou tyč Freiovy branky. Do konce poločasu se do slibných příležitostí dostali Milan Braun a Kamil Staněk, ale  bez brankového efektu.

Do druhého poločasu trenéři prostřídali hráče. Hosté se hned v 51. minutě předvedli pěknou akci,  když Jaroslav Linhart vysunul Jana Bermanna, ale tomu v zakončení zabránil v častným vyběhnutím domažlický brankář František Lorenc. V 59. minutě zahrával Leitl trestný kop na hlavu Bauera, jehož hlavička minula pravou tyč branky hostů. Hra se začala pěkně přiostřovat a diváci viděli plno osobních soubojů. Do konce zápasu si obě mužstva vytvořila několik šancí ale skóre už zůstalo nezměněno.

Sestava JISKRA DOMAŽLICE: Lukáš Frei (46. František Lorenc) -  Jakub Strejc, Michal Tesař, Marek Bauer, Pavel Cihlář - Milan  Braun, Jiří Bárta, Tomáš György, Luděk Leitl, Kamil  Staněk - Tomáš Bahleda.
Střídali: Jan Havlíček, Juraj  Donko, Jan  Mašek, Patrik  Hulina, František Lorenc.