Kalendář

<< leden 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOhlasy po zápasu s Vilzingem

Ticháček: "Konfrontace s německým fotbalem je pro nás cenná."

Po skončení zápasu Domažlice- Vilzing  jsme se zeptali přímých aktérů jak viděli dnešní zápas?

Michal Tesař kapitán mužstva: "Dneska jsme hráli proti soupeři naší úrovně.  Dnešní výkon nebyl moc dobrý a ve všech fázích naši hry jsme měli rezervy. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že  to byl přípravný zápas. Ve kterém trenéři zkouší všechny hráče, aby dospěli k ideální základní sestavě. Prohra nás může jenom posílit a je to motivační prvek do další práce a trénování. Jsem zklamaný  s výsledku, protože průběh hry tak jednoznačný nebyl. Měli jsme rezervy v proměňování šancí."

Tomáš György nováček v Domažlickém dresu nám řekl: "Mrzí mě, že jsme prohráli. Byla na mě trošku znát únava ze zimní přípravy, ale jinak to bylo dobré. Soupeř mě překvapil svoji kvalitou v osobních soubojích. Myslím si že nám chyběli někteří naši hráči a špatná produktivita v šancích."

Jaroslav Ticháček prezident klubu to viděl takto: "Konfrontace s německým fotbalem je pro nás vždycky cenná. Výsledek je pro nás trochu krutý. Měli jsme více střeleckých příležitostí. V obraně jsme hráli příliš otevřeně a naivně. Soupeř nás v závěru vytrestal dvěma brankami. Nejde o výsledek, protože zkoušíme nového brankáře Lorence a záložníka Györgyho - z toho máme dobrý dojem. Samozřejmě se fotbal hraje o každý výsledek ale důležité zápasy teprve přijdou v březnu. Zůstáváme v klidu a připravujeme se dál. Pro Vilzing to byla prestižní záležitost i když je to "přátelák"a hráli pro ně typický dynamický fotbal s rychlým startem na balon a s rychlým přechodem do útoku, což je jejich silná zbraň a dneska to dokázali."

                                                                                             Jiří Pojar