Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Rozpis zimního turnaje SENCO DOUBRAVKA

ZIMNÍ TURNAJ SK SENCO DOUBRAVKA 2011

Hrací plán

Datum
Hodina

sobota 15.1.
10.00
Chrást  x Přeštice
12.00 
Chlumčany x Bolevec
14.00 
Koloveč  x Chotíkov
16.00 
SENCO  x Vejprnice
18.00 
SK ŽCE  x Rokycany

neděle 16.1. 
12.00
Příkosice x Horní Bříza
14.00 
FK Hořovicko x Rapid
16.00 
Nýřany x Stod
18.00 
Touškov x Křimice

volný los
Měčín, Cerhovice, SENCO B

sobota 22.1. 
10.00
Bolevec  x Vejprnice
12.00 
Přeštice  x Chlumčany
14.00 
Měčín  x Chrást
16.00 
Rokycany x Příkosice
18.00 
Chotíkov x SK ZČE

neděle 23.1.
12.00
Cerhovice x Koloveč
14.00 
Stod  x Touškov
16.00 
Rapid x Nýřany
18.00 
SENCO B  x FK Hořovicko

volný los
SENCO,Horní Bříza,Křimice

pátek 28.1.
19.00
Nýřany  x SENCO B

sobota 29.1.
9.00
Chlumčany  x Měčín
11.00 
Vejprnice  x Přeštice
13.00 
Příkosice  x Chotíkov
15.00 
SK ZČE  x Cerhovice
17.00 
SENCO  x Bolevec
19.00 
Horní Bříza  x Rokycany

neděle 30.1.
17.00
Touškov  x Rapid

středa 2.2.
18.30
Křimice  x Stod

volný los
Chrást, Koloveč, FK Hořovicko

sobota 5.2.
9.00
Měčín  x Vejprnice
11.00 
Chrást  x Chlumčany
13.00 
Chotíkov  x Horní Bříza
15.00 
SENCO  x Přeštice
17.00 
Cerhovice  x Příkosice
19.00 
Koloveč  x SK ZČE

neděle 6.2.
15.00
Rapid  x Křimice
17.00 
FK Hořovicko x Nýřany
19.00 
SENCO B  x Touškov

pondělí 7.2.
19.00
SK ZČE  x Příkosice

volný los
Bolevec,Rokycany,Stod

čtvrtek 10.2.
19.00
Rokycany  x Chotíkov

sobota 12.2. 
9.00
Bolevec  x Přeštice
11.00 
Vejprnice  x Chrást
13.00 
Stod x Rapid
15.00 
Horní Bříza x Cerhovice
17.00 
Křimice  x SENCO B

neděle 13.2.
15.00
FK Hořovicko  x Touškov
17.00 
SENCO  x Měčín

úterý 15.2.
19.00
Koloveč  x Příkosice

volný los
Chlumčany,SK ZČE,Nýřany

sobota 19.2.
9.00
Měčín  x Bolevec
11.00 
Chlumčany  x Vejprnice
13.00 
Rokycany  x Cerhovice
15.00 
SENCO x Chrást
17.00 
Koloveč  x Horní Bříza
19.00 
SENCO B  x Stod

neděle 20.2.
17.00 
FK Hořovicko  x Křimice
19.00 
Touškov  x Nýřany

volný los
Přeštice,Chotíkov,Rapid

pondělí 21.2.
17.00
Chotíkov  x Cerhovice
19.00 
Horní Bříza  x SK ZČE

úterý 22.2.
17.00
SENCO  x Chlumčany
19.00
Chrást  x Bolevec
21.00
Křimice  x Nýřany

středa 23.2.
17.00
Přeštice  x Měčín. 
19.00
Rokycany  x Koloveč
21.00
Rapid x SENCO B

čtvrtek 24.2.
19.00
FK Hořovicko  x Stod

volný los
Vejprnice, Příkosice,Touškov

sobota 26.2.
Zpč. pohár 2. kolo

neděle 27.2.
semifinále
15.00 
vítěz skupiny A  x vítěz skupiny C
17.00 
vítěz skupiny B  x nejlepší z druhým míst

sobota 5.3.
9.00
zápas o 19. - 20. místo
11.00 
zápas o 17. -18. místo
13.00 
zápas o 15. - 16. místo
15.00 
zápas o 3. místo
17.00 
finále
19.00 
zápas o 13. - 14. místo

neděle 6.3.
13.00
zápas o 11. - 12. místo
15.00 
zápas o 9. - 10. místo 17.00 
zápas o 7. - 8. místo
19.00 
zápas o 5. - 6. místo