13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Domažlická Jiskra vykřesala na Soukeníku tři body

Sezimovo Ústí - První tým tabulky divizní skupiny A Jiskra Domažlice přijel na Soukeník v roli favorita. Domácí Spartak B proti němu postavil silný celek vyztužený hráči z druholigového kádru. I proto se na Soukeníku na umělé trávě hrál velmi dobrý fotbal plný soubojů a nasazení. V brance ševců stál dorostenec Slavík, neboť Varyš měl teploty.
Všech pět branek utkání padlo v první půli. V 11. minutě dostal domažlický Braun míč na velké vápno, posunul si ho o dva kroky a pustil ho prudce k pravé tyči - 0:1. Za minutu bylo srovnáno. Na rohový kop si důrazně naskočil Simr a hlavou propálil gólmana Freie.
V 19. minutě se domácím podařilo zápas otočit. Aktivní Předota pálil, Frei míč vyrazil před Vaněčka, který byl na místě včas - 2:1. Diváci si v tu dobu přáli, aby ševci přidali do půlky třetí branku a soupeře zlomili. Pokusil se o to další střelou Předota, po zemi však mířil vedle.
Stal se však pravý opak toho, co si domácí přáli. Hosté vyrovnali v 35. minutě rovněž po vyraženém míči. Střelcem se stal Leitl, který měl krátce před tím ještě jednu příležitost. Jeho lob letěl nad břevno.
Třetí ránu do vazu domácích zasadil ve 40. minutě domažlický Mužík z trestného kopu ze 17 metrů. Míč trefil k tyči na brankářovu stranu - 2:3. Domácí byli blízko vyrovnání po obrátce v 55. minutě. Vaněčkovu ránu zastavila tyč. I nadále se hrálo velmi urputně, ale také na obou stranách velmi pozorně v obraně. Dalšího gólu už nikdo nedocílil.

Spartak MAS Sezimovo Ústí B - Jiskra Domažlice 2:3 (2:3)
Branky: 12. Simr, 19. Vaněček - 11. Braun, 35. Leitl, 40. Mužík.

Rozhodčí: Duchoň - Zeman, Blažej.