góly: Turek 2x – Předota
Ž.K.: 2/3 Braný, Turek

diváků: 100
HR Fišer, AR Kalenda, Berka

Hned ve 3. minutě přežili naši hráči klinickou smrt, když se z poloviny hřiště řítil na Capoucha hostující hráč. Capouch střelu vyrazil. Šok naše probudil, začali být aktivnější a v 6. minutě udeřili. Štěpán unikl po levé straně, zpětnou přihrávkou připravil míč pro Turka a ten s rutinou uklidil míč do sítě 1 : 0. Po čtvrthodině se naši radovali podruhé a opět u toho byl Turek, který zakončil signál po rohovém kopu na 2 : 0. Do poločasu si ještě naši vytvořili dvě šance, ale v jedné Turek místo nahrávky Kučabovi střílel vedle a pak Kučabův projektil z 25 metrů olíznul břevno ústecké branky. Hosté byli v prvním poločase, po velké šanci v úvodu, neškodní.
Ve druhém dějství se obraz hry diametrálně změnil. Naši zalezli do obranné ulity a koledovali si o branku. Ta také přišla v 57. minutě po závaru, když střelu Předoty z úhlu srazil nechtěně do své branky Křivohlavý – 2 : 1. Hosté si poté vytvořili tlak, ale do vyložené šance je naše obrana nepustila, a tak se protáhl Capouch jen po střele z dálky. Naopak Turek mohl zkompletovat hattrick, ale v samostatném úniku poslal balón vedle branky hostů.
Trenér Tesař: „Byl to zápas rozdílných poločasů. Do utkání jsme nevstoupili šťastně, ale Capouch sólo zneškodnil. Poté jsme převzali iniciativu, hráli jsme kvalitní fotbal, vytvářeli si územní převahu a šance a dvě Turkem proměnili. Do druhého poločasu jsme vstoupili pasivně, neudrželi míč, pustili jsme soupeře do tlaku, který toho brzy využil. Potom jsme hráli ustrašeně, báli se o výsledek a v jedné pasáži jsme naštěstí ustáli několik standardních situací. V závěru ještě Turek netrefil v šanci polovinu brány, a tak jsme si po posledním hvizdu rozhodčího oddechli. Jsem rád, že kluci utkání odmakali, ale je vidět, že ještě nejsou mentálně vyspělí, aby si za stavu 2:0 zahráli fotbal, nepustili soupeře do tlaku a nebáli se o výsledek. Je vidět, že po několika nevydařených zápasech sebevědomí hráčů opadlo a bojí se o výsledek. Je to naše bolest, když máme soupeře na doražení, neproměníme obrovské šance a potom se strachujeme. V zimě budeme pracovat, aby jsme v těchto situacích dostávali soupeře na kolena.“