15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Strakonice 1908 - FC GRAFFIN Vlašim B 1:0 (1:0)

Domácí tým začal zápas dobře a již v osmé minutě mohl jít do vedení, když Mrkvičkovu přihrávku dostal Vozábal a odhodlal se ke střele, ale Kratochvíl v brance Vlašimi nekapituloval a pokus Vozábala vyrazil na břevno. Mrkvička byl i nadále aktivní a ve 22. minutě sklepl míč pro Benedikta, který jej napálil do šibenice – 1:0. Více vzruchu první poločas přítomným divákům nepřinesl.

Druhý poločas přinesl dvě šance Strakonic, do kterých se dostal Mrkvička, ale vždy zamířil nad branku. V závěru zápasu vyrovnal Boháč, ale rozhodčí branku kvůli ofsajdu neuznal a pokračovalo se tedy za nepříznivého stavu. A tímto výsledkem také zápas skončil. Dobrou zprávou pro fanoušky Vlašimi může být to, že do utkání nastoupil v základní sestavě po dlouhém zranění Libor Tafat.

Branky: 22. Benedikt. ŽK: Holan, Benedikt - Žovinec, Borkovec. Rozhodčí: Tikal - Váňa, Němec. Diváci: 100.

Sestavy: Strakonice 1908: Kučera – Endl, Peroutka, Legdan, Šimánek – Vozábal, Bambule (75. Kotrba), Benedikt, Káník – Mrkvička (90. Novák), Holan (85. K. Cibulka).

FC Graffin Vlašim B: Kratochvíl – Barros (79. Borkovec), Veselý, Císař, Vebr – Žovinec (68. Haluška), Stejskal, Vořechovský, Švamberg – Tafat (58. Boháč), Jícha.