Kalendář

<< červen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMotorlet - Slavoj Koloveč 1:1 (0:0)

Branka Slavoje : Došlý.

Na třinácté kolo Divize A zavítal Slavoj na horkou půdu Motorletu. V sestavě se znovu objevil Duchoň za zraněného Majláta, Baxův trest nebyl disciplinární komisí odpuštěn. Hodně mladý tým Motorletu dával zápasu rychlé tempo od úvodu utkání. V 6. minutě zápasu se uvolnil Šperl, ale osamocen před brankářem nedokázal vstřelit úvodní branku. Dorážející Parlásek mířil vedle branky. Ve 12. minutě zahodili domácí hráči jasnou gólovou šanci, kterou po průniku obranou zakončili vedle branky. Hra rychlého tempa nahoru a dolů se odehrávala středem hřiště. Ve 20. minutě musel trenér Kovács poprvé střídat, zraněného Hermana nahradil Došlý. Ve 23. minutě se dostali Došlý se Šperlem do přečíslení, ale Došlý včas nepřihrál osamocenému Šperlovi, odražený míč Milota vstřelil pouze do rukou brankáře. Ve 32. minutě přišlo druhé nucené střídání, Moura vystřídal Kožíšek. Domácí se dostávali do rychlých brejků, ale nedokázali přesně zakončit. Do konce poločasu ještě prověřil brankáře svoji střelou z voleje Černohorský.
Po změně stran ve 48. minutě se domácí dostali do vedení, kdy obrana Slavoje ponechala osamoceného hráče ve velkém vápně a ten prostřeli Míčku v brance. Slavoj ale svoje zbraně nesložil a po vyrovnaném výkonu se dočkal vyrovnání brankou Došlýho v 72. minutě, který se probojoval domácí obranou. Zápas v rychlém tempu skončil zaslouženou remízou. V dalším kole přivítá Slavoj na domácím hřišti v Krajském derby Doubravku.

Převzato z webu Slavoje Koloveč

  

  

  

 Komentář trenéra Ivana Kovácse: ''Bod z Motorletu je především vybojovaný,protože už v úvodu utkání jsme nejprve přišli o Milana Hermanna a vzápětí o Vojtu Moura,a tak jsme museli v sestavě improvizovat.Do přestávky oba týmy nevyužily po dvou šancích,po změně stran jsme ale zaspali a prohrávali.Zvýšená aktivita přinesla vyrovnání po samostatné akci Petra Došlýho.Nerozhodný výsledek je asi zasloužený,pro nás bohužel vykoupený zraněními obou hráčů.Mužstvo si však zaslouží pochvalu za odvedený výkon a především za vůli po vyrovnání.''