15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

J. Domažlice - FK Tábor 1:0 (1:0)

Ve 13. kole divizní skupiny A hostili vedoucí celek tabulky, Jiskra Domažlice třetí mužstvo v pořadí – FK Tábor v jehož řadách posil dominuje exligový Tomáš Hunal. Domácí se postupně ujali iniciativy, která jim vydržela asi hodinu hry, aby se v závěru soustředili na bránění jednogólového výsledku a přenechali hostům s aktivitiu i střed pole. Ti však několik slibných příležitostí neproměnili a tak zůstaly všechny body doma.

V 6. minutě napřáhl domácí Mužík ze 20 metrů, ale trefil jen hostujícího zadáka a posléze jeho centr zleva hosté odvrátili. V 10. minutě se dostal odražený míč k domažlickému Havlíčkovi, ale jeho volej ze 20 metrů skončil nad Ramovičovou brankou. Na druhé straně zamířil nepřesně z tr. kopu táborský Hunal. V 17. minutě musel ven z branky domažlický Frei, aby odkopl míč před nabíhajícím Czuczem. Důležitým momentem zápasu bylo bránění hostující Fořta, který si pomohl rukama a stáhl k zemi pronikajícího Leitla. Vše se odehrálo v pokutovém území hostů a tak si míč na značku pokutového kopu postavil Mužík. Jeho nedůraznou a nepřesně umístěnou střelu však brankář Ramovič vystihl a míč vytlačil na roh. O deset minut později se mohli radovat hosté, ale Czuczovu hlavičku směřující do levé šibenice výtečným zkrokem vytlačil Frei na roh. Přesně po půlhodině hry rozehrál domácí Mužík tr. kop zprava, u vzdálenější tyče si na míč naskočil Bauer a hlavou ze 7 metrů rozvlnil táborskou síť – 1:0. O chvíli později na centr těsně hlavou nedosáhl hostující Pěknic a vzápětí na druhé straně technická Leitlova střela nebo nevydařený centr skončil těsně nad táborskou brankou. Ve 33. minutě se po závaru před brankou hostů odrazil míč ke Strejcovi, ale ten volejem ze 20 metrů táborskou branku minul. Hned z protiútoku mířil na druhé straně hostující Pěknic rovněž vedle domácí svatyně. Poté domácí obrana zblokovala tr. kop Nohavy a Leitlovu střelu po závaru před táborskou brankou zneškodnil Ramovič. Ve 37. minutě našel hostující Nohava volného Nekvindu, ale tomu stačil pádem pod nohy míč sebrat Frei. Poté se domácí ubránili při nepřehledné situaci před svojí brankou. Ve 43. minutě Kučerův volej z šestnáctky domácí zblokovali stejně, jako následnou střelu Stoszka. Hosté však v závěru poločasu dotírali na domácí branku a byli blízko vyrovnání, když po tr. kopu střílel Hunal, ale Frei jeho střelu ze 14 metrů výborně vyrazil a Kaláškovu dorážku zprava z úhlu srazili domácí na roh.

V úvodu druhého dějství zastavili hosté Leitlův průnik za cenu rohu a hlavička Brauna po Leitlově centru byla nepřesná. V 52. minutě svým důrazem dvakrát vybojoval míč domácí Staněk, našel volného Brauna, ale jeho volej ze 17 metrů hosté zblokovali. O dvě minuty později se uvolnil domácí Leitl, ale jeho střelu z 18 metrů zneškodnil Ramovič. Poté domácí srazili Fořtův tr. kop a na druhé straně po Šámalově tr. kopu střílel Braun nad táborskou branku. V 59. minutě rozehrál zprava tr. kop domácí Mužík, ale Braun mířil hlavou těsně vedle vzdálenější tyče soupeřovy branky. O pět minut později mířil po Nohavově centru hlavou hostující Czucz vedle levé Freiovy tyče. Hosté začali přidávat na obrátkách a zatlačili domácí do defenzívy. Po Kučerově akci střílel zprava vedle vzdálenější tyče domácí branky Stoszek a na druhé straně skončila Mužíkova střela ze 20 metrů v Ramovičově náruči. V 71. minutě musel Frei odkopávat míč před nabíhajícím Kučerou a o minutu později pronikl po pravé straně hostující Nohava, našel volného Czucze, ale jeho střela z šestnáctky skončila vedle vzálenější Freiovy tyče. Hra se rychle přelévala z jedné strany na druhou, ale do vyložených šancí se žádné z mužstev nedostalo. V 78. minutě po Mužíkově tr. kopu hlavičkoval domácí Staněk z 10 metrů pod břevno táborské branky, ale Ramovič stačil míč výteně vytlačit nad branku. Poté se ke střele volejem dostali hostující Stoszek a Kučera, ale oba mířili vysoko. Když se pak v 82. minutě domácí ubránili závaru před svou brankou, s centrem Leitla si na druhé straně poradil Ramovič a střelu hostujícího Fořta srazili domácí zadáci  na roh, bylo to v zápase vše a body zůstaly na Střelnici.

Před 280 diváky řídil rozhodčí Čížek. ŽK: 1:2.

Sestava Jiskry Domažlice: Frei – Strejc, Bauer, Tesař, Bárta – Leitl (89. Staněk), Šámal, Mužík, Bauer, Havlíček (67. Bahleda) – Bezděk. Trenér: Zdeněk Michálek.