10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Vítězná série Benfiky skončila ve Strážově

Teprve v jedenáctém kole okusila rezerva divizní Jiskry Domažlice suveréni lídr tabulky 1. A třídy hořkost porážky, když zavítala na hřiště třináctého celku tabulky Kovodružstva Strážov. Domácí se krčili na třináctém sestupovém místě tabulky 1. A třídy a nutně potřebovali vyhrát. Hostům chyběli Waldmann, Šmirkl, Kubica.

SK Kovodružstvo Strážov - Jiskra Domažlice B 1:0 (0:0)

První poločas nabídl přítomným 175 divákům příliš spíše boj a chybělo finální zakončení. I přesto měla Jiskra více ze hry a do šancí se dostávali oba soupeři.
V úvodu musela nová domažlická posila brankář Zdeněk Slováček (kmenový hráč SK Smíchov Plzeň, který naposledy působil v divizním FK Hořovicko a Domažlice ho získali na přestup, jako náhradu za Tobiase Hubera, který s osobních důvodů ukončil činnost v dresu Jiskry) boxovat ostrý centr strážcovského Lukáše Helma. Na druhé straně mířil Strejcův trestný kop nad branku Michala Javorského. O dvě minuty později centroval z pravé strany před branku Jiří Hartl a Kamil Staněk nestačil důrazně zakončit. Ve 27. minutě centroval na branku domácích Josef Rojt a nadvakrát doráželi Hartl s Hoškem, ale Javorský byl na místě.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra střelou Karla Strejce nad branku. V 54. minutě se prezentoval střelou domácí Tomáš Matějka, ketrou zadáci tečovali na roh. Na druhé straně v 62. minutě vysunul Hartl Staňka ten ale opět brankáře Strážova nepřekonal. V 69. minutě vysunul Michal Chaluš Luďka Matějku, ale tomu pomezní rozhodčí Petr Brož odmával ofsajd. Hosté byli mnohem nebezpečnější a vytvořili si velký tlak. V 70. minutě si Jakub Brichcín vyměnil balón s Michalem Pavlíčkem a Javorský jeho velkou šanci vykopl. O čtyři minuty později předložil ideální přihrávku Josef Rojt Kamilu Staňkovi a ten orazítkoval břevno Javorského svatyně. V 77. minutě vysunul Lukáš Neumann Kamila Staňka ten přiťukl na Vojtu Hoška, který však zakončoval do náručí brankáře Strážova. I v tomto utkání se potvrdilo nedáš dostaneš. Domácí v 79. minutě předvedli brejk, Luděk Janka se velmi důrazně dostal přes Jakuba Ferru, přihrál na pravou stranu nabíhajícímu Jiřímu Francovi, který poslal domácí do vedení 1:0. V 85. minutě se rozhodčí Michal Homr dopustil osudné chyby v tomto zápase. Hostující záložník Jakub Brichcín byl v šestnáctce podkopnut domácím obráncem, ale hlavní sudí se zalekl bouřlivé atmosféry, která na utkání panovala a neodpískal pokutový kop (rozhodčí byl hrubě urážen diváky i pořadateli v oranžových vestách). Hosté se velmi zlobili a domácí si už v závěru utkání své jednobrankové vedení uhájili. Jiskra má před příštím domácím soupeřem TJ Klatovy, který je na druhém místě osmibodový náskok a je stále na skvělém prvním místě. Tento velký šlágr 1. A třídy, začíná v Domažlicích na střelnici v neděli 31. října od 14:30 hodin.

Sestava SK Kovodružstvo Strážov: Michal Javorský- Jan Michel, Vladimír Čížek (85.Štěpán Presl), Michal Chaluš,, Lukáš Helm, Zbyněk Vítovec, Marek Šlegl(87.Martin Plíhal), Tomáš Matějka, Václav Matějka, Jiří Čeleda, Luděk Janka. Trenér: Petr Presl
Sestava Jiskra Domažlice B: Zdeněk Slováček- Jakub Ferra, Lukáš Neumann, Michal Pavlíček, Josef Rojt - Vojtěch Hošek, Kamil Staněk, Martin Vísner, Karel Srejc, (65. Jakub Brichcín) - Jan Mašek (76. Jaroslav Krakeš), Jiří Hartl.