10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Domažlice porazily Litol i s exligistou Adamem Petroušem

Zapomenout na neúspěšné utkání ve Voticích chtěl v sobotu v podvečer lídr tabulky, fotbalisté domažlické Jiskry. Za neustálého deště nastoupili na hrací plochu Městského stadionu Střelnice proti čtrnáctému celku tabulky divizní skupiny A - FK Litol. V základní sestavě se objevili od začátku Jan Havlíček a Jiří Šámal. Za Litol nastoupil exsparťan Adam Petrouš.

Jiskra Domažlice – FK Litol  2:0 (1:0)

Do utkání vstoupili aktivněji hráči Jiskry a nejprve se zastřelovali Marek Bauer a Petr Mužík. V 10. minutě se zrodila první branka zápasu. Jan Havlíček si orazil míč s kapitánem Michalem Tesařem, ten po levé straně  poslal dalekonosným nákopem dopředu Lukáše Bezděka, který využil nedůrazného odkopu obránce hostů,  nacentroval na nabíhajícího Luďka Leitla a ten hlavou prostřelil gólmana Václava Rathouského - 1:0.  Ve 23. minutě velmi dobře napadal rozehrávku Litole Leitl a výsledkem toho byl faul hostujícího hráče na hranici  levého  rohu vápna. Trestný kop Mužíka stačili obránci odrazit. Litol zahrozila střelou z 25 metrů Lukáše Novotného, ale Frei byl na místě. Ve 33. minutě neuznal rozhodčí Aubrecht branku Janu Havlíčkovi po spolupráci s Jiřím Šámalem a Luďkem Leitlem, pro ofsajd. O dvě minuty později střílel z 25 metrů hostující Filip Říha vedle levé tyče branky Lukáše Freie, když se dostal k odraženému balónu. Do konce poločasu se Jiskra snažila přidat další branku ale šance Mužíka a Brauna, či trestný kop Leitla změnu skoré nepřinesla, stejně jako na druhé straně střela hostujícího Michala Bodláka, ze 43. minuty, která skončila vedle pravé tyče branky Domažlic.
Hned v úvodu druhého poločasu musel hostující gólman boxovat hlavičku Tesaře a na druhé straně musel Frei boxovat trestný kop hostů. Domažlice se snažily o zvýšení svého skóre a hosté  hrozili z brejků. Velké starosti svým pohybem dělal litolským zadákům agilní Luděk Leitl a domažličtí díky jeho aktivitě zahrávali několik rohových kopů.  Po jednom se čtyři stovky diváků v 75. minutě dočkali druhé branky v síti Litole. Luděk Leitl zahrával z levě strany rohový kop, na ten si naběhl Marek Bauer a z 9 metrů hlavou blíže k levé tyči nedal šanci brankáři Václavu Rathouskému - 2:0. Do závěrečného hvizdu si Jiskra zasloužené vítězství uhájila. Vzhledem k tomu že Bohemians 1905 B si brankou v samotném závěru vezou tři body z Hořovicka, má Jiskra stále dvoubodový náskok právě před rezervou ligové Bohemky.

Sestava Jiskry Domažlice: Lukáš Frei - Jakub Strejc, Michal Tesař, Marek Bauer - Jiří Bárta (12. Pavel Cihlář) - Jiří Šámal, Milan Braun, Jan Havlíček (84. Jan Mašek), Petr Mužík, Luděk Leitl - Lukáš Bezděk (60. Tomáš Bahleda).    Trenéři: Zdeněk Michálek, Pavel Wolf, Erhard Breu.

Rozhodčí: Aubrecht Jan - Petr Bacík - Šmat Robert.
Delegát: Josef  Kroh.
400 diváků, ŽK: 1:1.