19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Dorost: Doubravka A - Jiskra Domažlice A 1:1 (0:1)

Branka:45' Brychcín
Začátek zápasu byl oboustraně opatrný a do první šance se ve 20'ostal Brychcín, ale křížnou střelou těsně minul "nevyšel mu krok". Poté se dostali ke slovu domácí hlavně díky kvalitním stand. situacím ale obrana je vždy dokázala vyřešit. Jiskra hrozila hlavně protiútoky, které tahal většinou Lešek a Brychcín. Druhý jmenovaný se před poločasem probil z levé strany do pokutového území a protlačil míč do soupeřovi sítě 0:1.
Doubravka vstoupila do 2. pol. náporem, ale defenziva Jiskry byla pozorná. Když už tlak domácích ustal a hra se vyrovnala využili domácí malého důrazu Jiskry na levé straně a střelou na vzdálenější tyč srovnali 1:1. Hráči Jiskry se snažili hrát více dopředu ale nedokázali udržet déle míč na polovině domácích. Deset minut před koncem fauloval nešťastně ve vlasním vápně Gust, ale nařízenou penaltu zlikvidoval Čapský. V 85' prošel dobře hrající Lešek do vápna domácích ale jeho křížná střela opět těsně minula tyč. Domácí stačili ještě odpovědět jednou šancí kterou ovšem zneškodnil výborným zákrokem Čapský a následně do bezpečí odehrál Kalný.
V penaltové rozstřelu nakonec rozhodla "chrastavická klika" když poslední penaltu domácích chytil Čapský a rozhodující penaltu proměnil kapitán Kubr.
Penaltu proměnil: Brychcín, Jurko, Hamor, Kubr.
Kluci sehráli kvalitní zápas na hřišti nebezpečného soupeře.
Sestava: Čapský - Černý, Jurko, Kubr, Kalný - Švarc (Malík), Hamor, Lešek, Gust - Ljoky (Škoda), Brychcín