13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Viktoria si proti Kolovči zastřílela

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili v úterý v přípravném duelu Slavoj Koloveč 5:1. Domácí rozhodli zápas už v prvním poločase, kdy nastříleli soupeři čtyři góly.

Brzy po změně stran zvýšil náskok domácích Střihavka a záhy se ke slovu dostali i hosté, když gólmana Houdka překonal hlavou Pavlík.
V dresu Viktorie se v úterý střelecky dařilo útočníkům. Kromě Střihavky se dvakrát trefil Bakoš a do listiny střelců se zapsal i Rezek. Pátý gól Viktorie zaznamenal talentovaný záložník Darida.
„Zápas splnil přesně to, co jsme od něj očekávali. Chtěli jsme v reprezentační přestávce sehrát ještě jeden zápas s mužstvem, které si přijede zahrát fotbal, což se splnilo. Je vidět, že kolovečský trenér Kovács chce po hráčích, aby se snažili kombinovat. Chci poděkovat soupeři za korektní hru a sympatický výkon,“ uvedl trenér Pavel Vrba.

FC Viktoria Plzeň - TJ Slavoj Koloveč 5:1 (4:0).
Branky: 5., 23. Bakoš, 7. Darida, 41. Rezek, 54. Střihavka - 57. Pavlík.

Viktoria – I. poločas: Pavlík - Ševinský, Bystroň, Navrátil, Limberský - Rezek, Horváth, Darida, Hruška - Bakoš, Milič.

II. poločas: Houdek - Rajtoral, Navrátil, Brezinský, Ševinský - Žůrek, Rada, Darida, Jiráček - Ďuriš, Střihavka.