17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Divizionáři rozhodli o výhře v první půli

Strakonice - Fotbalisté Strakonic porazili v 9. kole doma Doubravku 2:0 (2:0).

STRAKONICE – DOUBRAVKA 2:0 (2:0) – Začátek utkání byl neurovnaný, míč ale domácí měli častěji na kopačkách, měli víc ze hry. Do vedení šli ve 25. min., kdy nad hostujcím bekem získal míč ve vápně Holan, zblízka střelou k tyči otevřel skóre. Ve 39. minutě po nádherné akci na jeden dotek zvýšil na 2:0 Mrkvička, když předtím domácí tutovku nevyužili. Hosté domácí branku neohrozili.
Ve druhé půli se hrálo jen na branku Doubravky, domácí si vypracovali řadu vyložených šancí. Hosty ale podržel brankář Hroník, který chytil sólo Mrkvičkovi a Holanovi, poradil si i se střelou Kotrby a hlavičkou Peroutky, poté ještě v ideální pozici mířil vedle Mrkvička. Skóre se tak už nezměnilo. Soupeř gólmana Kučeru neohrozil.

Branky: 25. Holan, 39. Mrkvička, ŽK 0:2 (Meszáros, Štrajt), řídil Kubr, 204 diváků.

Strakonice: Kučera – Endl, Bambule, Peroutka, Šimánek – Kotrba (67. Listopad), Vozábal (90. Novák), Benedikt, Káník – Holan (90. K. Cibulka), Mrkvička.