16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mladší žáci: Vajgar Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Domažlice 4:1 (3:0)

V dalším kole žákovské divize zajížděli ml. žáci Jiskry až do 180 km vzdáleného Jindřichova Hradce a po téměř 4 hodinové únavné cestě mu podlehli 4:1, po poločase 3:0. Jak je již téměř zvykem, Jiskra inkasovala opět v samotném začátku, ve 2. minutě a opět nasadila soupeři křídla. Ten toho využil a vstřelil další 2 branky po hrubých chybách obrany.
Ve druhém poločase se hra opticky vyrovnala a i Jiskra se osmělovala do útoku. Po jednom z nich se prosadil Petr Mleziva a korigoval na konečných 4:1 pro domácí. V dalším zápase hostí Jiskra tabulkového souseda, tým Sušice a doufejme, že se jí bude více dařit.
Sestava: Honza Fousek - Denis Remeš, Štěpán Braun, Filip Šťastný, Aleš Procházka - Míra Koutník, Jirka Šrámek, David Mach, Roman Čadek - Kuba Selnar, Pavel Vondraš.
Střídali: Matěj Knopp, Matěj Nguyen, Petr Mleziva, Matyáš Psutka, Pavel Michálek, Martin Pavelec.
Trenéři: L. Bočan, J.Šrámek st.
Vedoucí týmu: Luďa Procházka.