14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

TJ Sušice - Jiskra Domažlice "B" 0:3 (0:1)

Počátek utkání oboustranně opatrný, domácí vědomi si kvalit soupeře hráli opatrně ze zabezpečené obrany. Po úvodní čtvrthodince hosté postupně získávali kontrolu nad utkáním. Hosté byli lepší ve startu na míč, lépe kombinovali a postupně získávali kontrolu nad středem hřiště. Výsledkem převahy byl vedoucí gól v síti domácích, kdy se v pětadvacáté minutě poprvé prosadil domažlický útočník Jan Havlíček.
V druhé půli prvního poločasu se sušickým postupně podařilo eliminovat domažlický tlak a začali vystrkovat drápky. Ale bohužel pro domácí bez gólového efektu. Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním zvrátit stav utkání ve svůj prospěch. Rychleji kombinovali a dařil se i přechod do útoku. V těchto fázích utkání měli sušičtí silný tlak na domažlickou bránu, ale výsledkem snahy bylo pouze to, že několikrát nechali vyniknout domažlického gólmana Tobiase Hubera. A jak to ve fotbale chodí, v době největšího tlaku na domažlickou svatyni přišel učebnicový brejk hostí a domažlický útočník Havlíček se mohl v dnešním utkání radovat podruhé. Domácí i přes druhý inkasovaný gól se tlačili k domažlické brance, ale doplatili na svoji letošní nemoc - nedat gól. A kalich hořkosti museli domácí vypít v osmdesáté minutě utkání, když hosté předvedli ukázkový brejk a střelecky disponovaný Havlíček mohl slavit v Sušici hattrick.
Na domácím družstvu bylo sympatické, že ani po třetí obdržené brance hráči nepolevili v útočné aktivitě a dál se snažili překonat domažlický obraný val. Ale pro sušické bohužel bez gólového efektu. Když už dokázali překonat domažlickou obranu, byl vždy na místě hostující gólman Huber. A tak i v tomto utkání se domácím nepodařilo radovat se ze vstřelené branky.

Branky: 25., 65. a 80. Jan Havlíček. ŽK: 1 : 0. Rozhodčí: Dunghubel - Kohout, Šlauf . DS: Hajšman. Diváků: 150.

Sestava TJ Sušice: Míček, Bešta, Kalný, Sládek, Jech (46´ Melka), Budil (52´ Fuchs), Hrach, Hubáček, Hájek, Kysilka (64´ Šablatura), Farták.

TJ Jiskra Domažlice: Huber, Pavlíček, Ferra, Rojt (80´Dufek) Neumann, Strejc (78´ Krakeš), Havlíček, Vísner, Waldman, Mašek (58´Kubica), Hartl (88´ Votruba).