Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDalší videa ze zápasu s Kolovčí na webu

Protože se o klíčových momentech zápasu Domažlice-Koloveč vedou nekonečné diskuse, požádalo vedení fotbalového oddílu Jiskra Domažlice p. Černého, který zápas natáčel, aby pro zveřejnění na webu zpracoval tyto důležité momenty a mne, abych je na web umístil. Rozhodující momenty se udály ve 44. minutě a v 89. minutě zápasu.

Při zhlédnutí akce, která předcházela jediné brance zápasu jsem přesvědčen, že pokud by tento zákrok nebyl odpískán na druhé straně, cítili by se kolovečtí určitě velmi poškození. Otázkou spíše je, co dělali hostující zadáci po odražení míče od tyče...  A o situaci v 89. minutě je vcelku zbytečné dále hovořit, protože při odskoku míč zasáhl ruku Došlého a jen díky tomu byl okamžitě na zemi a u jeho nohy. Pokud by nezasáhl ruku byl by jeho odskok vyšší a čas k dalšímu kontaktu s ním delší. Tady opravdu není co řešit.

Doufám, že soudní kolovečtí fandové po shlédnutí záznamů tyto argumenty uznají. Osobně si vážím trenéra Kovácse a uznávám jeho vysoké trenérské kvality, ale byl jsem zklamán jeho vystupováním právě v těchto kritických momentech, kdy se nechal zcela neprofesionálně unést a aniž si mohl být stoprocentně jist svým názorem, velmi emotivně jej prosazoval. Chápu, že pro trenéra je každý takovýto zápas velký "adrenalin" a myslím, že by z jeho strany bylo nyní, s chladnou hlavou, na místě trochu fotbalového pokání.

Tyto moje řádky nic nemění na tom, že Koloveč byla fotbalovější, měla většinu zápasu více ze hry a zápasu by určitě více slušela remíza. Na to se ale bohužel ve fotbale nehraje a každý, kdo se kolem fotbalu točí již zažil nesčetněkrát, že prohrálo lepší mužstvo.

Ale je to jen fotbal a dokud nejde o život, nejde vlastně o nic! 

Admin Vok 

 

Nové záznamy nadete v rubrice VIDEOZÁZNAMY.