18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dorost: S. Postřekov - Jiskra Domažlice A 2:3 (1:2)

Branky: 2x Lešek, Švarc P.

Úvod zápasu nám vyšel a už v 11' jsme šli do vedení poté co Gust poslal přihrávku před branku a Švarc svým důrazem dotlačil míč do branky. Ihned po rozehrání vystihl Lešek přihrávku na stopera domácích a po samostatném úniku přehodil golmana a upravil na 2:0. Z dvoubrankového vedení jsme se ale radovali pouze 4 minuty, když Šinálovo prostrčení zužitkoval Halík. Zbytek poločasu se odehrál bez vyložených příležitostí.
Vyrovnaně začal i 2. pol., ale domácí se postupně více prosazovali, hlavně svým důrazem a odměnou jim bylo vyrovnání z P.K. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva chtěla strhnout vedení na svou stranu. Minutu před koncem vzal odpovědnost do rukou (nohou) uzdravený Lešek a po slalomu mezi 4 domácími hráči napřáhl z 20 metrů a krásnou střelou o břevno rozhodl zápas.
Zápasu by asi slušela více remíza, ale cením si toho, že se kluci dokázali dostat ze situace, kdy domácí smazali dvougolové vedení a my se dostali do útlumu. Jsou to velice důležité 3 body proti kvalitnímu soupeři.

Sestava: Čapský - Černý (Škoda), Jurko, Kubr, Kalný - Švarc, Čadek, Hamor (Ljoky), Gust - Brychcín, Lešek.

Tranéři: Steinbrücker, Forro.