Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMěsto Zbiroh - J. Domažlice "B" 1:2 (1:1)

 

V dalším utkání I. A třídy přivítali borci TJ Město ve svém areálu lídra 1. A třídy celek Domažlic "B". Hosté v dosavadním průběhu soutěže nezaváhali a tak se dal očekávat velice atraktivní duel, který přilákal do ochozů 120 diváků. 
Chodové přijeli s velice mladým týmem. Nejstaršímu hráči hostí bylo pouze 25 let. Od prvního hvizdu hlavního sudího se hrálo ve vysokém tempu a s maximálním nasazením na obou stranách. Do vedení se dostali hosté ve 36. minutě po chybě v domácí defenzívě, když se prosadil Hartl. Zbiroh však zbraně nesložil a dokázal díky důrazu Rady, který vybojoval míč před vybíhajícím brankářem, skórovat ve 44. minutě utkání. Při tomto souboji došlo ke zranění hostujícího brankáře a do druhého poločasu musel do branky náhradník „z pole“, kterým byl Kubica. Domácím se jej však nepodařilo více prověřit. Hosté hráli opravdu velice dobře a do šancí zbirožské nepouštěli. V 65. minutě domácí znovu udělali chybu ve středu obrany a z hranice pokutového kopu, kde byl hostující Mašek sám inkasovali rozhodující druhý gól.


Sestava Jiskry B: Bratanič (Kubica) - Pavlíček, Waldmann, Ferra, Rojt - Strejc (Neumann), Palůch, Vísner, Hašek (Šmirkl), Hartl, Mašek (Votruba).
Trenér: Ivan Rybár.

V sestavě Zbiroha se poprvé objevil Daniel Kohout, hráč Rokycan, který již u nás působil, a jeho velmi dobrý výkon je příslibem pro další těžké zápasy, které nás čekají.

Sestava Zbiroha: P. Mulač, Hruška, V. Bystřický, M. Jaroš, R. Jurina, L. Bystřický, Rada, Hoblík, Kohout, Dyk, J.Mulač. 
/střídal: S.Jaroš/

Převzato z webu ZJ Město Zbiroh a upraveno