Kalendář

<< květen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra slavnostně představila nového sponzora

 

V úterý 14.9.2010 byl funkcionářům Jiskry a novinářům představen zástupce nového významného sponzora domažlického fotbalu.

Nejprve přítomní absolvovali se starostou města p. Machem prohlídku nově vybudovaného zázemí v horní části tribuny a rekonstruovaných prostor v přízemí. Všechny prostory ještě dýchají novotou a s těmi bývalými se nedají vůbec srovnat. Bylo zde pro fotbal vykonáno opravdu velké dílo.

Poté se dostavil zástupce konsorcia tří firem SMP CZ, OHL ŽS a STRABAG, které přislíbily poskytování sponzorského daru v celkové výši 480.000.- Kč po dobu 3 let, Ing. Martin Doksanský, za firmu SMP CZ.
V úvodní slově představil president oddílu Jiskra Domažlice p. Jaroslav Ticháček přítomné hosty, informoval o činnosti oddílu a vyzdvihl přitom roli sponzorů, kterých je v době ekonomické krize velmi málo. Rovněž připomněl významnou úlohu města Domažlice při zajišťování ekonomických potřeb sportovních oddílů.
Starosta města Ing. Miroslav Mach poté zhodnotil dosavadní dobrou spolupráci města Domažlice se všemi třemi firmami, které provádějí akci odkanalizování města. Vyzdvihl kvalitní práci a dobrou komunikaci firem s vedením města, díky čemuž byly dobře zvládnuty práce i v průběhu Chodských slavností.
Ing. Doksanský se omluvil za pozdní příjezd, poděkoval za slova chvály oběma předchozím řečníkům a uvedl, že všichni členové konsorcia firem chtějí podpisem sponzorské smlouvy poděkovat městu za to, že si pro tak důležitou stavbu vybralo právě je a vyjádřil naději, že se budou vedoucí firem a vedení radnice setkávat i po skončení této akce u další společných projektů. Na závěr popřál domažlickým fotbalistům, aby se jim i díky jejich sponzorskému daru ve fotbale dařilo alespoň tak, jako nyní a pokud možno ještě lépe, čímž narážel na možný postup do ČFL.
Poté přistoupili zástupci obou stran k podpisu sponzorské smlouvy.

Na dotaz novinářů odhalil Ing. Doksanský i nejdůležitější stránku smlouvy a to výši částky. Jedná se o 480.000.-Kč po dobu 3 let s opcí na další roky. President oddílu to okomentoval tak, že se v současnosti jedná o největšího sponzora z řad firem a částka je pro chod oddílu velmi podstatná, protože Jiskra Domažlice má roční rozpočet cca 3,2 mil. Kč. Starosta města dodal, že pořád ještě je větším sponzorem město, než tyto tři firmy, a s humorem dodal, že to je chyba a že věří, že se to v budoucnu změní.
Na závěr president oddílu p. Ticháček předal zástupci sponzora malý dárek - knihu a CD o historii 100 let fotbalu v Domažlicích a starostovi města vetknul do klopy odznak Jiskry se slovy: A už jsi náš!"

Podrobnější informace získáte zde!

 

Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...
Detail [›]
Představení sponzora ...