14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mladší žáci: Senco Doubravka - TJ Jiskra Domažlice 1:2 (0:1)

Mladší žáci Jiskry zajížděli k dalšímu utkání žákovské divize do Plzně, na hřiště Doubravky, kde soupeře udolali 2:1 a připsali si první vítězství v soutěži.
Již od prvních minut bylo zřejmé, že si soupeři nedají nic zadarmo. Útoky se valily z jedné strany hřiště na druhou, ale bez větších šancí k zakončení. Až v 18. minutě se individuálně probil do šestnáctky soupeře Míra Koutník, přihrál osamocenému kanonýru Jiskry Pavlu Vondrašovi a ten se nemýlil - 0:1. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:0 pro Jiskru. Po obrátce domácí přitlačili Jiskru na její polovině, ale ta oplácela rychlými protiútoky, vedenými Kubou Selnarem či Pavlem Vondrašem. Po jednom z nich a po centru "báby" Vondraše se krásně z voleje trefil Roman Čadek a Jiskra vedla 2:0. To běžela 48. minuta a zdálo se být rozhodnuto. Ale soupeř nesložil zbraně a v 55. minutě po rohovém kopu a následné střele snížil na 1:2. Do konce zápasu se však již nic nestalo a tak Jiskra slavila 1. vítězství v soutěži. Bohužel se zranil střelec Pavel Vondraš a v dalším zápase bude Jiskře chybět.
Sestava: Honza Fousek - Denis Remeš, Filip Šťastný, Štěpán Braun, Matyáš Psutka - David Mach, Jirka Šrámek(C), Míra Koutník - Kuba Toman, Kuba Selnar, Pavel Vondraš.
Střídali: Roman Čadek, Martin Pavelec, Petr Mleziva, Pavel Michálek, Aleš Procházka.
Trenéři: Libor Bočan, Jirka Šrámek st.
Vedoucí týmu: Luďa Procházka.