15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Předposlední 29. kolo vyluštilo jednu tajenku nej­vyšší krajské soutěže. Po ne­čekané porážce Touškova na hřišti již k sestupu odsouze­nému Chodovu si domažlická Jiskra po výhře na horké půdě v Horní Bříze definitivně za­jistila postup do divize.
V souboji mužstev z horní poloviny tabulky porazil Ra­pid Plzeň Chanovice 3:2. Do­mácí brzy vedli dvoubranko­vým rozdílem, hosté během dvou minut v závěru prvního poločasu vyrovnali. Fotbalisté Rapidu však po přestávce po­kračovali v dobrém výkonu a deset minut před koncem jim zaslouženou výhru zabezpečil Peroutka.
Manětín pokračoval v kva­litních výkonech a zvítězil v Tachově, když o oba jejich góly se postaral futsalový reprezen­tant Dlouhý.
V dalších zápasech se hat­trickem zaskvěli sušický Kočí a holýšovský střelec Tlustý.
Jistým sestupujícím do I. A třídy je Chodov, o případném druhém a účastnících baráže se rozhodne mezi Staňkovem,  Přešticemi a klatovskou re­zervou.

Horní Bříza - Domažlice  1:4

V souboji dvou nejlepších mužstev jara se lídr tabulky z Domažlic brzy ujal vedení. Po zbytek první půle se hrál bo­jovný vyrovnaný duel, ale bez vyložených brankových příle­žitostí.
Pět minut po přestávce hos­té zvýšili a trenér Sudík reagoval změnami v sestavě. Přišel Holík a Fráz a domácím se podařilo snížit. Další tutovku měl Fráz, ale nedal. V době závěrečného tlaku domácích dvakrát unikl jejich obraně Martin Šot a dvěma góly zajistil Domažlicím výhru i postup do divize.
 H. Bříza: Mizera - Šimice, Ga­dač, Prusík (56. Holík), Janka, F. Rozmara, M. Chocholatý, Krůs, Kohout, J. Rozmara (74. Vacek), Ja­gerčík (56. Fráz). Trenér F. Sudík.
Domažlice: Mleziva – Strejc, Te­sař, Rejthar, Černý, Šámal, M. Šot, Váchal, Mifek (69. Janeček), Schötterl (84. Kubica), Mach. Tre­nér M. Moravec.

Chodov - Město Touškov  2:1

Poslední celek tabulky a jis­tý sestupující zaskočil druhé­ho aspiranta postupu a svým prvním vítězstvím v jarní čás­ti mu sebral i poslední naději. Domácí brzy vedli a gólem do šatny zvýšili na 2:0. Ve druhé půli se hrálo pod taktovkou hostů, ale ti dokázali pouze snížit.
Nejlepší hráči: P. Holar - Kluska. Poločas: 2:0. Branky: 9. M. Chmelík, 45. Krakeš - 77. M. Sche­inherr. Rozhodčí: Burda. ŽK: 3:1. Diváků: 150.
Chodov: Staviarsky-Kapic, Há­la, Höll, J. Chmelík, M. Chmelík, Kuboušek, P. Holar, J. Šot, Krakeš, Kobes. Trenér M. Chmelík.
M. Touškov: Matas - Kolář, Kluska. Kalčík (46. Šesták), Fürbacher, J. Scheinherr, Lambor (40. Královec), Nosek, Karbusický, Brand (65. Bárta), M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.

Rapid Plzeň – Chanovice  3:2

Domácí začali velice dobře a po dvaceti minutách již vedli dvoubrankovým rozdílem. V závěru poločasu si však vybra­li oddechový čas a Chanovice během dvou minut vyrovnali. I po přestávce byli lepší Plze­ňáci a deset minut před kon­cem vsítili vítěznou branku.
Nejlepší hráči: Hucl - Varga. Po­ločas: 2:2. Branky: 16. Korda, 19. Hucl, 80. Peroutka - 44. Kočí, 45. Krch. Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:1. Di­váků: 80.
Rapid: Štrunc - Peroutka, Met­lický, Pata, Hucl, Korda (86. Sváta), Janout, Liška, Brabec, Václav (77. Zaoral), Křen (66. Jílek). Trenér M. Nádherný.
Chanovice: Daněk - Krch, Srb, Frýzek, Varga, Poláček, Kučera, Tafat, Černohorský, Votava, Kočí. Trenér P. Běloušek.

Tachov - Manětín 1:2

Po vlažném úvodu mělo každé z mužstev po jedné šan­ci, ale Braun ani Dlouhý neu­spěli. Dlouhý se však záhy po rychlé akci dokázal prosadit a Manětín vedl. Po přestávce by­la iniciativa na kopačkách domácích, kteří brzy vyrovna­li. Ovšem kanonýr Dlouhý po brejku unikl domácí obraně a rozhodl o osudu utkání.
Nejlepší hráči: Valenta - Stej­skal. Poločas: 0:1. Branky: 52. Braun - 37. a 78. Dlouhý. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (83. Prais). Diváků: 200.
Tachov: Valenta-Braun, Opava, Kaše, Šácha, Gabčo, Čížek, J. Vi­terna (86. Sádlík), Pikl (79. Blažek), Habart, Hobza (46. Hladík). Trenér P. Hudec.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa (79. Prais), Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouška, Hůlka, Stejskal, Cibula, Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Pátek.

SK ZČE Plzeň -  Sušice  1:3

V nervózním utkání měli sice domácí více ze hry, ale gó­ly dávali hosté, jmenovitě Ko­čí. Ten otevřel skóre po půlho­dině hry, po přestávce z přísné penalty přidal druhou branku a záhy zajistil Sušici tříbran­kové vedení. Čestný úspěch domácích vsítil až v závěru je­jich nejlepší hráč Rout.
Nejlepší hráči: Rout - Kočí. Po­ločas: 0:1. Branky: 86. Rout-31., 49. (PK) a 54. Kočí. Rozhodčí: Červený. ŽK: 3:1. Diváků: 50.
SK ZČE: Korejčík - Levý, Stanek (55. Svoboda), Vacek, Šneberk, Je­len (46. Chaluš), Ulč, Bačkovský, Mičan, Rout, Krystl. Trenér J. Ur­bánek.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, Hupka (75. Junek), Hlaváč, Prchlík, Hrach, Cihlář (87. Chme­lík), Hubáček, Sládek, Kočí. Trenér L. Vašica.

HIatovy B - Holýšov 3:4

Utkání sice postrádalo pat­řičnou úroveň, bylo však bo­haté na branky. Hostům zajis­til poločasové vedení dvěma góly Tlustý. Po změně stran domácí stav otočili, ale po­slední slovo v brankové pře­střelce měli hosté. Nejprve Tlustý završil hattrick a poté Lukáš ranou z trestného kopu do horního růžku zajistil hos­tům cenné body.
Nejlepší hráči: Beneš - Tlustý. Poločas: l:2. Branky: 21. Vítovec, 53. Hromada, 67. Toman -13., 39. a 75. (PK) Tlustý, 87. Lukáš. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 2:3. Diváků: 200.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Rendl, Hromada (69. Sysel), Jaku­bec, Šlechta, Beneš, Vítovec, To­man, Javůrek, Presl. Trenéři I. Lužný a K. Kalivoda.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Stanislav, Kraina (88. Šimka), Dostálík (57. Švehla), Chalupa, Je­niš, Tlustý (90. Teršl), Procházka, Lukáš. Trenér Z. Daněk.

Staňkov - Rokycany 0:2

Domácí se sice snažili v dů­ležitém utkání získat body, ale na fotbalově vyzrálejší celek Rokycan nestačili. První půle sice skončila bez branek, ale po přestávce si po všech strán­kách lepší tým hostů branka­mi Kučery a Schveinerta zajis­til zaslouženou výhru.
Nejlepší hráči: Gust - Schvei­nert. Poločas: 0:0. Branky: 55. Kuče­ra, 76. Sčhveinert. Rozhodčí: Schneider. 2K: 1:4. Diváků: 120..
Staňkov: Jánský - Doležal (76. Vachtl), Štverka, Gust, Htinig, Jan­ka, Trhlik, Dolejš (70. Russ), Plas, Regál, Šteffl. Trenér V. Šindler.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl (69. Světlík), Čihák, Schveinert, Tobr­man, Mraček, Papáček, Mochňák (73. Abrt), Procházka, Kučera (86. Kohout). Trenér P. Aubrecht.

Chrást - Přeštice 2:0

Po nervózním úvodu získali domácí územní převahu, kte­rou si udržovali po celý zápas. Domácím výborně zahrála obranná řada, která hosty ne­pustila do vyložené šance, na druhé straně zahodil tři další tutovky kanonýr Mojžíš.
Nejlepší hráči: Král - Procház­ka. Poločas: 1:0. Branky: 30. Ranc, 70. V. Tyr. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 4:5. Diváků: 250.
Chrást: Bláha-Král, Brýla, Moj­žíš, Ranc, Diepold (80. Doležal), Fia­la, Haidelmayer, Křen (68. V. Tyr), M. Tyr, Kroc. Trenér J. Aubrecht.

Přeštice: Kripner - Kuneš, Šobr, Bouc, Kaas, Rajchart, Procházka, Šperl, Benedikt, Kočí (30. Gerst­ner), ostrolucký. Trenér J. Roud.