12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Slavoj Koloveč si přivezl první bod z venku

Lysá nad Labem – Až v pátém kole skupiny A čtvrté nejvyšší soutěže dokázali bodovat fotbalisté Litolu, kteří se v Lysé nad Labem v duelu nováčků utkali s mužstvem Slavoje Koloveč. Zápas skončil remízou, která pro Slavoj znamená první bod z venku...
Litol - Slavoj Koloveč 1:1 (0:0)
Už v 7. minutě se dostal do slibné šance kolovečský Došlý, ale z těsné blízkosti trefil pouze domácího gólmana. Hra se dále v prvním poločase odehrávala ve středu hřiště, v závěru první půle slabě zahrozili domácí v sestavě s ex – ligovým Adamem Petroušem.
Po změně stran se ve 46. minutě dostal do šance hostující Pavlík a střelou otevřel skóre zápasu – 0:1.V 69. minutě po chybě Slavoje ve středu hřiště domácí Ježek vyrovnal – 1:1. Pokus domácího Bohdana ze 79. minuty zastavilo břevno. V závěru měli domácí dvě šance na otočení výsledku, jenomže Cáskovu střelu k tyči vykopl hostující obránce a Vorasický hlavou těsně minul branku soupeře.
Rozhodčí: Šiling. ŽK: 2:2. Diváci: 280.

Litol: Rathouský – M. Petrouš (28. Helmich), A. Petrouš (20. Novotný), Černý, Mlčkovský – Vorasický, Matěj Jareš, Bohdan, Cáska – Ježek, Sosnovský (70. Světlý).

Slavoj Koloveč: Míčka – Baxa, Majlát, R. Černý, Milota – Černohorský, Parlásek, Herman, Došlý (61. Kožíšek) – Šperl (46. Pavlík), Mour. Trenér Ivan Kovács.