16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mladší žáci: TJ Jiskra Domažlice-FK Příbram "B" 3:3 (1:2)

Mladší žáci v 4. kole žákovské divize konečně zabrali a vybojovali 1. bodík do tabulky s těžkým protivníkem z Příbrami. Po bojovném výkonu se nakonec rozešli soupeři smírně 3.3, když Jiskra vyrovnávala 2 minuty před koncem.
Jiskra začala tradičně velmi vlažně a již ve 2. minutě po rohovém kopu prohrávala 0:1. I poté měla rezerva Příbrami více ze hry, ale zásluhou dobrého výkonu celé obrany, v čele s brankářem, skore nenarůstalo. Po 15 minutách se osmělila k útočení i Jiskra a po jasné, ale neodpískané penaltě a po následujícím rohovém kopu vyrovnával Pavel Vondraš 1:1. Jiskra v této fázi zápasu hrozila z brejků, ale do konce poločasu inkasovala ještě jednou, když se nedohodla obrana s brankářem a útočník Příbrami střílel do prázdné brány 1:2.
Ve druhém poločase Jiskra přece jenom chtěla vybojovat 1. divizní body a zabrala na plné obrátky. Výsledkem byla vyrovnávací branka ve 33. minutě, opět z kopačky Pavla Vondraše 2:2. Krátce nato se ale soupeř odhodlal ke střele z dálky a ta skončila po odrazu od tyče opět za zády bezmocného brankáře 2:3. Jiskra ale nesložila zbraně a 2 minuty před koncem po rohovém kopu vyrovnával na konečných 3:3 Filip Šťastný. Za předvedenou hru si Jiskra první bodík zasloužila a doufejme, že se odrazila k dalším skvělým zápasům.
Sestava: Honza Fousek - Denis Remeš, Filip Šťastný, Štěpán Braun, Aleš Procházka - David Mach, Jirka Šrámek, Míra Koutník - Kuba Toman, Kuba Selnar, Pavel Vondraš.
Střídali: Roman Čadek, Martin Pavelec, Petr Mleziva, Matyáš Psutka, Petr Svoboda.
Trenéři: Libor Bočan, Jirka Šrámek.
Vedoucí mužstva: Luďa Procházka.