15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Chodov se doma rozloučil vítězstvím.

Před posledním utká­ním na domácí půdě předal zraněný kapitán Miroslav Ho­lar dárkový koš trenéru Mi­roslavu Chmelíkovi, který po sezoně u mužstva končí. Jeho svěřenci podali na jaře jeden z nejlepších výkonů a před dvě­mi sty fanoušky se rozloučili vítězstvím.

Chodov – M. Touškov   2:1  (2:0)
Branky Chodova: 10. M. Chmelík, 45. Krakeš.
Domácí vstoupili do utkání dobře a již v 10. minutě se rado­vali z vedoucího gólu, kdy po centru Jana Šota hlavou pře­konal gólmana Matase Mi­roslav Chmelík-1:0. Pět minut nato vyslal pěknou střelu z přímého kopu Petr Holar, kte­rý navlékl kapitánskou pásku místo zraněného bratra Mi­roslava, jeho pokus z 20 metrů brankář s námahou kryl. Do­mácí bojovali a soupeři nedo­volili vážněji ohrozit Staviar­ského branku až do 38. minuty, kdy na poslední chvíli odvra­cel Kuboušek dorážku Fürbachera. Minutu nato na­střelil touškovský Scheinherr břevno. Když už běžela posled­ní minuta první půle, vyslal Petr Holar dlouhým pasem Krakeše, který se uvolnil přes obránce a zajistil Chodovu dvoubrankové vedení - 2:0. Až ve druhém poločase začal Touškov potvrzovat, proč je na druhém místě tabulky. Hned v úvodní minutě mohl snížit No­sek, ale z pěti metrů minul. Hosté vyvinuli velký tlak a ne­pouštěli Chodov na svou polo­vinu. Na tu se domácí dostali až v 60. minutě, kdy postupoval Šot sám na gólmana, ale ten mu včasným vyběhnutím míč se­bral. Touškov ve snaze o sníže­ní nasadil do hry i zkušeného Bártu, který se hned po svém příchodu na hřiště prezentoval několika nebezpečnými stře­lami. Čtvrt hodiny před kon­cem zápasu domácí snížili zá­sluhou Scheinherra. Pár mi­nut nato mohl skórovat Petr Holar po akci Šota a Krakeše, ale po pěkném uvolnění z 10 metrů trestuhodně přestřelil. V závěru svůj tým podržel Staviarský při střelách Bárty, a tak se domácí poprvé od 4. kola radovali z vítězství.
Chodov:  Staviarský-Jan Chme­lík, Kuboušek, Miroslav Chme­lík, Kapic - Hála, Petr Holar, Hóll, Kobes - Krakeš a Jan Šot. Trenér: Miroslav Chmelík st.                                                         (mif)