12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

TJ Staňkov naplno bodoval i Mrákově

Petr Bukovský vstřelil hattrick. Ačkoliv Bukovský (u míče) působí v týmu TJ Staňkov na pozici středního obránce, povedlo se mu vsítit do branky Mrákova hned tři góly
Autor: Foto: Jiří Pojar

První výjezd TJ Staňkov na hřiště soupeře v nové sezoně skončil pro tým Milana Kuchariče úspěšně. Staňkov má po dvou odehraných kolech šest bodů. Sokol Mrákov v minulém kole obržel šest branek v Postřekově a přišel i o brankáře Korbu, který za své vyloučení obdržel sedmizápasový trest. Tři góly v zápase v Mrákově vstřelil obránce Petr Bukovský a Staňkov přesvědčivě zvítězil 3:0.

Sokol Mrákov – TJ Staňkov 0:3 (0:2)
Během prvních dvaceti minut si Staňkov vytvořil tři šance, ale první gól dal až poté Bukovský, když se prosadil ve skrumáži po rohovém kopu. Stejný hráč přidal druhý gól hlavou. V první půli mělo staňkovské mužstvo jasně navrch, dařila se mu kombinace a domácí prakticky k ničemu nepustilo.
„Po změně stran jsme se trochu přizpůsobili hře Mrákova na nakopávané míče, přesto dal Petr Bukovský ještě jeden gól a korunoval tak svůj výborný výkon,“ zhodnotil zápas trenér Staňkova Milan Kucharič. V dresu Staňkova si odbyl premiéru útočník Jiří Rejthar, nová posila z TJ Slavoj Koloveč.

TJ Staňkov: Jánský - Hrach, Dolejš, Bukovský, Bozděch - Forst, Hrdina, Dostálík, Brož - Janka, Rejthar.

Autor: Martin Steinbach