15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Mladší žáci: FK Motorlet "B"-TJ Jiskra Domažlice 6:1 (5:0)

Ve 3. kole žákovské divize zajížděli mladší žáci Jiskry do Prahy - Radotína, kde se utkali s rezervou Motorletu. Po zaspaném začátku zápasu, kdy soupeř vedl ve 2.!! minutě 2:0, začali hráči Jiskry bojovat a vyrovnali hru, ale i přesto další 3 střely pod břevno skončily v síti. O poločase trenéři provedli několik změn a průběh 2. poločasu ukázal, že i hráči Jiskry kromě bojovnosti dokážou dostat soupeře pod tlak a zásluhou zvýšené aktivity konečně vstřelili 1. divizní gól zásluhou důrazu Pavla Vondraše. Mladší žáci sice již 3x prohráli, ale pokaždé se o výsledek bijí jako lvi a určité zlepšení v jejich hře je zřejmé. Další těžký zápas čeká Jiskřany tuto sobotu od 11.45 na Střelnici proti rezervě Příbrami.
Sestava: Honza Fousek - Denis Remeš, Kuba Chromý, Pavel Vondraš, David Mach - Míra Koutník, Jirka Šrámek(C), Lukáš Černý, Roman Čadek - Filip Šťastný, Kuba Selnar.
Střídali: Patrik Pluhař, Martin Pavelec, Pavel Michálek, Kuba Toman, Matyáš Psutka, Aleš Procházka, Štěpán Braun.
Trenéři: L.Bočan, J .Šrámek.
Vedoucí týmu: Luďa Procházka.