Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALSlavoj Koloveč - Votice 2:0 (1:0)

Trenér Kovásc před zápasem:
Dva úvodní zápasy v divizi kolovečský Slavoj vyhrál, v neděli podlehl venku rezervě Vlašimi 1:2 a ve čtvrtém kole ho čekají opět v domácím prostředí krajně nebezpečné Votice. V minulém kole sice prohrály s rezervou Bohemians 1905, ale třetí místo z minulé sezony svědčí o jejich kvalitách.
Toho si je velmi dobře vědom i kolovečský trenér Ivan Kovács. "Votice patří k tomu nejlepšímu, co v divizi je. Čeká nás zatím nejsilnější soupeř, který tuto soutěž hraje v pohodě několik let. Mají velké zkušenosti." V nedělním střetnutí bude postrádat jednu z velkých opor. "V utkání s Vlašimí se obnovilo svalové zranění Lukáši Doškovi a určitě hrát nebude. Jinak bychom měli nastoupi kompletní."
Po dvou vítězných domácích zápasech s Táborem (7:1) a Zličínem (3:0) panovala v Kolovči mezi fanoušky velká euforie. Trenér Ivan Kovács má obavy jakou podporu budou mít jeho svěřenci po první porážce. "Uvidíme, jak naši příznivci tento neúspěch přijmou. Věřím, že je to neodradilo a budou nás povzbuzovat v hojném počtu i v utkání s Voticemi." Na první utkání přišlo v Kolovči přes osm stovek diváků a na druhé přes sedm stovek.
Čtvrté kolo divize A nabídlo duel nováčka z Kolovče a stálici na divizní scéně tým Marily Votice. Zápas se vyvíjel v rychlém tempu, lépe se dostávali hosté do šancí. Většinu šancí ale zastavila dobře hrající obrana, nebo v brance bezchybný Míčka. Ve 40. minutě přišla největší šance hostů, nejprve Míčka se zázrakem vykopl, následné břevno odvrátilo vedení Votic. Následně se Slavoj dostal do útoku, kdy Pavlík křižnou střelo nedal brankáři hostů v brance šanci 1:0. Ve druhém poločase se hra odehrávala ze strany na stranu v rychlém tempu. Druhou vítěznou branku zápasu přidal Venca Šperl. Domácí fanoušci, kterých v deštivém počasí přišlo 590 odcházeli s nadšením , tři body zůstali v Kolovči. V příštím kole zavítá Slavoj na hřiště v Litole.

Branky : Pavlík, Šperl

Převzato z webu Slavoje Koloveč