11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dynamo doma ani napotřetí nezvítězilo

Ve třetím kole I.A třídy přivítalo domácí Dynamo Horšovský Týn na svém hřišti soupeře ze Zbirohu.

Dynamo Horšovský Týn – Město Zbiroh 2:2 (1:0)

Již ve druhé minutě mohl domácí Šindelář otevřít skóre utkání, ale jeho hlavička mířila mimo branku. Dynamo i nadále mělo převahu, ale vyložené šance nepřicházely.

Hosté poprvé ohrozili domácí branku ve 23. minutě, když utekl domácí obraně Bystřický a jeho střela prolétla podél branky. Ve 30. minutě rozehrál Šindelář volný přímý kop na Starobu a jeho střelu tečoval do branky Cihlář - 1:0 pro domácí. Dynamo mělo i nadále mírnou převahu, ale skóre se již do konce poločasu neměnilo. Za zmínku stojí 41. minuta, kdy se hostující Hoblík přiznal k tečovanému míči, který skončil za brankovou čarou, což ani jeden z rozhodčích nezaregistroval.
Druhou polovinu utkání zahájilo Dynamo velkým náporem, který byl ve 47. minutě korunován brankou. Ta však nebyla uznána na základě výroku asistenta rozhodčího Petra Komance. Dalších dvacet minut domácí tlačili hosty, vytvářeli si i šance ale brankář Mulač řešil vše s přehledem. V největším tlaku domách přišla studená sprcha. Běžela 66. minuta, když do otevřené obrany Dynama vběhl Bystřický, kterého zastavil až faulem Buček. Ten si vysloužil žlutou kartu a hostující Mulač s přehledem vyrovnal na 1:1. To však nebyl domácímu trápení konec. V 81. minutě přihrál hostující Rada Hoblíkovi a ten přivedl hosty ze Zbiroha do vedení – 1:2. Snaha domácích o vyrovnání se nakonec naplnila, když v 90. minutě Kyloušek pronikl do obrany hostí, přihrál před branku, míč se odrazil před dobíhajího Cihláře, který nekopromisně uzavřel skóre zápasu na 2:2.

Dynamo opět hrálo pohledný kombinační fotbal, ale i v tomto utkání se na vstřelené góly příliš nadřelo. Týnští mají ze tří zápasů na kontě tři body za tři remízy a stále tedy čekají na první vítězství v I.A třídě. V příštím kole zajíždí Dynamo na hřiště dalšího nováčka - Slavoje Mýto.

Dynamo Horšovský Týn: Růžička – Staroba, Buček, Šindelář, Šindelář – Blacký, Cihlář, Vachtl, Schveinert – Šimberský, Kyloušek. Trenér: Alois Tomášek. ŽK: 2:3. Diváků: 100.

Autor: Jiří Pojar