10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Krchleby v domácí premiéře nezvítězily

Domácí tým Krchleb zahájil druhý ročník v I. B třídě a svoji premiéru v nové sezóně chtěli krchlebští na vlastním hřišti okořenit ziskem tří bodů. Soupeř z Kamenného Újezdu však byl velmi houževnatým týmem a zápas nakonec skončil remízou.
TJ Sokol Krchleby – Kamenný Újezd 3:3 (1:2)
Utkání začalo z obou stran opatrně a první šance přišla až v 8. minutě, kdy aktivní Šmrha střílel ze strany těsně vedle branky. V dalších minutách převzali iniciativu hosté a v 17. minutě se dostal do velkého vápna Krchleb hostující útočník, kterého nešikovně zfauloval brankář Kasl. Následnou penaltu hosté suverénně proměnili – 0:1. Krchleby měly poté více ze hry, ale branku vstřelili opět hosté. Po přímém kopu z poloviny hřiště se dostal k míči hostující hráč a střelou k zadní tyči nedal Kaslovi šanci – 0:2. O dvě minuty později však snížil agilní Beisbier, který se trefil po akci z pravé strany – 1:2. Další šance však Marek Doležal a Beisbier neproměnili a skóre se tak do poločasu nezměnilo.

Po výměně stran přišlo i několik změn v sestavě Krchleb. Pavel Macháček vystřídal nevýrazného a chybujícího Šlajse a vyrovnávací gól padl právě díky synu trenéra Františka. Záložník důrazně získal míč a poslal centr na zadní tyč, kde číhal Poslední a ten se nemýlil – 2:2. V 80. minutě mohlo být rozhodnuto. Ke Šmrhovi se dostal odražený míč a ten ho napálil směrem k brance. Jeho pohotovou střelu však zázračně vytáhl hostující brankář na roh. Dokonalý obrat ovšem završili domácí v 86. minutě, kdy rozhodčí neodpískal jasný faul na hostujícího obránce a díky této výhodě vstřelil Poslední svoji druhou branku utkání – 3:2. Zdálo se, že už je zápas rozhodnutý a Krchleby oslaví vstup do sezony výhrou. V 93. minutě však ztratil Skála zbytečně balon na polovině soupeře a Kamenný Újezd sebral síly k poslednímu útoku, ze kterého srovnal na konečných 3:3.

TJ Sokol Krchleby: Kasl - Milan Doležal, Štverka, Sekereš, Podzimek - Marek Doležal (Ondřej Doležal), Poslední, Šmrha (Jánský), Šlajs (Pavel Macháček) - Skála, Beisbier.
Trenér: František Macháček. Diváků: 80.

Autor: Martin Steinbach