23 24 25 26 27 28 29
30 31

Vlašim B - Slavoj Koloveč 2:1

Branka :Mour

K prvnímu diviznímu utkání hranému venku zavítal tým Slavoje Koloveč na hřiště Vlašimi B (hráno v Kácově). V úvodu zápasu domácí kopali pokutový kop, který ale domácí hráč kopl vedle. Slavoj si vytvořil velice pěkné šance, ale zakončení Pavlíka a Černohorského skončila v rukou brankáře. Několik zahraných rohových kopů Slavoje neohrozilo Vlašimskou branku. Do vedení se ale dostali domácí ve 43. minutě prvního poločas po chybě Slavoje ve středu hřiště. Po poločasové přestávce soupeř v 66. minutě přidal druhou branku, o dvě minuty později snížil Vojta Mour na 2:1. Ke konci zápasu tenér Kovács poslal na hrot tři útočníky, veškeré nakopávané míče dopředu ale změnu výsledku nepřinesly. V nastaveném čase šance Došlýho a Majláta také neskončily za zády brankáře. Po slušně předvedeném výsledku si Slavoj odvezl první divizní porážku.