10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

V dohrávce získal Baník Stříbro jeden bod

V dohrávce odloženého zápasu prvního kola krajského přeboru si stříbrští fotbalisté přivezli z Rokycan bod za remízu 2:2.

Zápas přitom začal pro fotbalisty Baníku, jak nejlépe mohl. V první minutě využil nedorozumění domácí obrany Ábel a otevřel skóre – 0:1. Tento rychlý gól však domácí nezmrazil a naopak v dalším průběhu zápasu byli aktivnější. V sedmé minutě přetlačil rokycanský Kubík stříbrského Hřebíka a povedenou střelou vyprášil Ciprovy rukavice. Tentýž hráč byl i u další šance domácích, když ve 13. minutě přešel přes dva stříbrské obránce, předložil na hranici vápna osamocenému Procházkovi, který však bez přípravy pálil vysoko nad stříbrskou branku. Procházka zahodil i další svou šanci ve 23. minutě. Nejprve se skvěle uvolnil, tváří tvář Ciprovi však balón opět neusměrnil mezi tyče. Stříbrští se dostali k dalšímu ohrožení domácí branky až ve 28. minutě, střelu Jareše však domácí obrana stihla zablokovat. Ve 40. minutě vyskočil na rohový kop Jareše nejvýše nová posila Baníku Zaoral, svou hlavičku však mezi tyče neumístil. Rokycanští ovšem ještě do přestávky stihli vyrovnat. Ve 45. minutě ukázal důraz v pokutovém vápně Kubík a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas začal skvěle tentokrát pro domácí. Stříbrská obrana zřejmě ještě relaxovala myšlenkami v kabině, když rychlý Kubík utekl s míčem všem a naservíroval gólovou přihrávku zcela volnému Procházkovi. Ten měl z malého vápna velice jednoduchou úlohu – 2:1. Zkoprnělí fotbalisté Stříbra mohli být rádi, že ve 48. minutě nevyužil další šanci Šíša a nepojistil domácím vedení. Dělbu bodů zajistil Stříbru v 69. minutě Demjan. Ukázkově si balón zpracoval na prsa a nekompromisně zakončil – 2:2. Strhnout vedení opět na stranu domácích mohl v 71. minutě Jedlička. Jeho střelu z hranice vápna ovšem Cipra skvěle vytěsnil. Když si na druhé straně ukopl v rozhodujícím momentu míč Ábel, rozloučily se oba týmy remízou 2:2.

Sestava Baníku: Cipra – Ichnatolya (71. Valena), Zaoral, Hřebík, Jareš, Šaman (89. Trnka), Ábel, Florus, Demjan, Petraška, Zámeček.