14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Derby vyhrály Horažďovice

O místní pouti přišlo na stadion Na Lipkách 350 diváků, kteří viděli vyrovnaný zápas a těsné vítězství domácích. Horažďovice nastoupily po vysoké výhře 5:0 ve Zruči v roli favorita, ale jejich soupeř, čtvrtý tým minulého ročníku, SK Strážov, se svého soupeře vůbec nezalekl a výsledkem bylo drama až do konce.

Úspěšnou premiéru s velmi mladým týmem měl nový trenér v městě pod Černou věží Lubomír Vašica. Jeho svěřenci splnili roli papírového favorita po sestupu z krajského přeboru, když si v domácím prostředí poradili s nováčkem soutěže Chotíkovem.

Po dvou kolech je bez prohry také Sušice, která dokázala z hřiště nováčka z Rokycanska přivézt za bezbrankovou remízu cenný bod.

V Lubech se ve druhém kole nového ročníku 1. A třídy střetly celky, které spolu v minulém ročníku sehrály na hřišti v Nepomuku úvodní duel. Zápas dvou rozdílných poločasů přinesl dělbu bodů. Domácí byli k zisku třech bodů hodně blízko, ale nutno přiznat, že celkově je dělba bodů zasloužená a podílel se na ní rovněž výborným výkonem lubský brankář Kodeš.

Luby – Nepomuk 1:1 (0:1).
V prvním poločase byli lepší hosté a zaslouženě se ujali vedení v 7. minutě. Domácí se po přestávce výrazně zlepšili, bojovali a výsledkem byla vyrovnávací branka, kterou na konečných 1:1 vyrovnal z trestného kopu Kostolanský. Branky: 71. Kostolanský – 7. Švejda. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 2:3. Diváků: 150.

Horažďovice – Strážov 1:0 (1:0).
Přestože měli domácí mírně herně navrch, nemohli se dostat do hry. Do přestávky se jim podařilo vsítit jedinou branku tohoto duelu, když Janoškovcovo přiklepnutí míče proměnil střelou k tyči Jůda. Po přestávce se hosté snažili o vyrovnání, velmi blízko k němu měl Tomáš Matějka, který v 56. minutě se ocitl sám před brankářem Jarolímem, ale ten jeho střelu vyrazil. Domácí měli tři šance k zvýšení. Cihlářovi jeho střelu z přímého kopu Javorský v brance Strážova bravurně vyrazil a gól nebyl Cihlářovi pro ofsajd uznán. Stoprocentní šanci měl také Koc, kterému Javorský jeho pokus vyrazil. Domácí se ještě museli o výsledek obávat v 88. minutě, po špatném odkopu Stulíka se dostal k míči Čeleda, šel sám na branku Jarolíma, ale při zakončení dal vedle. Branka: 41. Jůda. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: 2:3. Diváků: 350.
Klatovy – FC Chotíkov 3:1 (2:1).

Branky: 10. a 32. (PK) György, 78. Matějka D. – 38. Šulan. Rozhodčí: Brož. Diváků: 180; ŽK: 3:1.
Mýto – Sušice 0:0