11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

SSC Bolevec - FK Holýšov 1:0 (0:0)

V rámci druhého kola krajského přeboru zajíždělo naše A mužstvo do Plzně. Soupeřem bylo nevyzpytatelné mužstvo Bolevce, které během letní pauzy výrazně posílilo kádr a chce hrát v krajském přeboru ještě důstojnější roli než minulý rok. Za zmínku stojí hlavně dvě velké posily s divizních Domažlic - Bublík a Černý. Na půdě Bolevce jde vždy o velmi těžké utkání, navíc v předposledním utkání minulé sezony zde naše mužstvo utrpělo porážku 3:2, a tak jsmě měli soupeři co oplácet. Utkání se neslo v duchu oslav a slavnostní výkop provedli plzenští hokejisté Martin Straka a Michal Straka.

V prvním poločase to bylo naše mužstvo, které si vytvořilo jako první šanci. Hrádek zatáhl míč po pravé straně hřiště, zbavil se protihráče a odcentroval na nabíhajícího Jeniše, který jen těsně minul branku. Později si šance vytvořili i domácí, ale Kohoutova střela z dálky, ani pokus domácího Pelnáře se neujali. Zbytek poločasu se dohrával převážně ve středu hřiště a hra byla často přerušovaná kvůli faulům, a tak první poločas skončil bez branek.

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva beze změn, ale úvod moc šancí nepřinesl. Za naše mužstvo se do hry postupně dostali Manowetz, Schamberger a Hamerník. Větší šance přišli až v samotném závěru zápasu. Nejprve to byl Bolevec, který měl šanci ke skorování. Po jednom z centrů ze strany míč prolétl pokutovým územím hostů a domácímu útočníkovi chyběl jen krůček k zakončení. Z následného brejku se do úniku dostal hostující Hrádek, řítil se sám na domácího brankáře, prostřelil ho, ale míč směřující do branky na poslední chvíli změnil směr a skončil těsně vedle tyče. V 85. minutě přišlo potrestání, po faulu Procházky zahrávali domácí volný přímý kop. Šiml nacentoval míč na hlavu Pelnáře, který lobem přehodil golamana hostů a rozhodl utkání - 1:0. V závěru si naši hráči vytvořili ještě jednu zajímavou standartní situaci, ale Trhlík branku přestřelil, a tak naše mužstvo nezískalo body ani ve druhém utkání krajského přeboru.

Sestava: Marcel - Levička (Hamerník), Lucák, Trhlík, Lukáš - Jeniš (Schamberger), Multrus, Procházka, Beneš - Panuška (Manowetz) - Hrádek.