16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Koloveč po druhé vyhrála a vede divizní tabulku

Skvělá návštěva 720 diváků, kteří viděli na hřišti v Kolovči druhé vítězné utkání v nové divizní sezóně. Domácí podruhé za sebou hráli doma a chtěli v nováčkovském souboji moc uspět. Zličín v minulém kole prohrál v domácím prostředí před 382 diváky 0:1 v pražském derby s rezervou Bohemians.

Slavoj Koloveč  -  FC Zličín  3:0 (1:0)

První poločas nabídl divákům vyrovnané utkání ve kterém byl blízko gólu Slavoj.

Václav Šperl se dostal do dvou šancí - jednou byl faulován a po druhé přestřelil branku FC Zličín. Zaslouženého vedení se diváci dočkali ve 44. minutě, když se Milota probil přes několik hráčů a skluzem překonal brankáře Zličína. Do druhého poločasu vstoupili domácí s cílem zvýšit náskok a v 50. minutě, po spolupráci Parláska a Černohorského druhý jmenovaný nastřelil tyč hostující svatyně. O osudu zápasu rozhodli 69. a 70. minuta, kdy Václav Šperl nejprve proměnil penaltu, když byl sám faulován. Po rozehrání se Šperl dostal do sólové akce, kterou chladnokrevně zakončil na konečných 3:0. Slavoj čeká o tomto týdnu utkání v neděli 22. srpna od 17.00 hodin v Kácově kde hraje své domácí zápasy druholigová rezerva FC Graffin Vlašim B. Toho soupeře čeká ve středu 18. srpna dohrávka prvního kola, kdy od 17.30 hodin přivítá svěřence fotbalového mága Karla Krejčího - Senco Doubravka.
Pro zástupce Domažlického okresu je pohled na divizní tabulku velmi pěkný - Koloveč je první o skóre před Domažlicemi.  Jiskru ale těší, že má v kapse dvě zasloužená vítězství s největšími kandidáty na postup do ČFL.

Na nímku J. Pojara bojuje nová posila Slavoje Koloveč Petr Došlý (vpravo).