16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mladší žáci FC Písek-TJ Jiskra Domažlice 3:0 (1:0)

Mladší žáci Jiskry ve své premiéře v divizní soutěži žáků podlehli soupeři z Písku 3:0, ale určitě odjížděli se vztyčenou hlavou. Již ve 3. minutě se po skrumáži trefil písecký hráč a otevřel skóre zápasu 1:0. Poté se sice hrálo většinou na půlce Jiskry, ale bez větších golových šancí. Jiskra bojovala a soupeři nedala nic zadarmo. Sama si vytvořila pár střeleckých mořností, ale ty končily v náručí domácího brankáře. V závěru zápasu přece jen domácí našli skulinky v domažlické obraně a v 54. a v 60. minutě vstřelili další 2 branky. Utkání tak skončilo zaslouženou výhrou domácích.