10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dynamo na jaře poprvé prohrálo.

Lídr I. B třídy Slavoj Koloveč hostil před třemi sty diváky na jaře neporažené Dynamo Horšovský Týn. Přes­tože hosté vedli o dvě branky, na vítězství nakonec nedosáh­li a poprvé na jaře prohráli. Domácí naopak udrželi jedno­bodový náskok na čele.

Koloveč - H. Týn 3:2 (l:2)
Branky: 43. Tomášek, 84. a 89. Tomáš Homolka - 19. Šilhánek, 32. Tomáš Šindelář.
Domácí měli sice v úvodu zápasu mírnou převahu, ale do vedení šli v 19. minutě hosté zásluhou Šilhánka, který hla­vou po trestném kopu překo­nal Marcela v brance domá­cích - 0:1. I druhá branka Dy­nama padla po standardní si­tuaci. Na 0:2 zvyšoval ve 32. minutě Tomáš Šindelář. Byla to již osmá branka v řadě, kte­rou fotbalisté Dynama vstřeli­li po standardních situacích. Tři minuty nato si domácí vypracovali první vážnou pří­ležitost, ale se střelou Tomáš­ka si Petr Věneček poradil. Ko­loveč dokázala vstřelit gól „do šatny“, když se ve 43. minutě uvolnil Tomášek a střelou k tyči snížil na 1:2.
Po změně stran domácí při­dali a vytvořili si šance. V 60. minutě s námahou vyrazil horšovskotýnský brankář hlavičku Duchoně. Tři stovky diváků se vyrovnávací branky dočkaly v 84. minutě, kdy se prosadil Tomáš Homolka a vy­rovnal stav utkání na 2:2. Hos­té již sahali po bodu, ale pak přišla 89. minuta, ve které tři body pro domácí celek zařídil druhým gólem v utkání Tomáš Homolka.
„Myslím, že diváci viděli oboustranně pěkný fotbal. Fa­noušci obou týmů vytvořili pěknou kulisu a patří jim za to dík. Jsme rádi, že se štěstí v závěru přiklonilo na naši stranu a udrželi jsme se na první příčce, v příštím kole nás čeká těžký zápas v Merklí­ně," řekl po utkání sekretář Slavoje Koloveč Pavel Kruml.
Koloveč: Marcel - Lukáš Ho­molka, Lucák, Bittengl, Milota - Duchoh (80. Kufner), Tomášek, Černohorský, Kruml - Částek (60. Pergl) a Tomáš Homolka. Trenér: Josef Kaigl.
H. Týn: Petr Věneček-Komá­rek, Hradecký (70. Bukva), Bab­ka, Radek Šindelář - Vachtl, Tomáš Šindelář, Kopřiva, Cihlář - Martin Věneček a Silhánek (85. Vilím). Hrající trenér: Luděk Kopřiva. (mif)