13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Klenčí srovnalo až v závěru.

Další duel okresních  - týmů v krajské I. B třídě byl na programu v neděli v Klenčí, kde domácí Spartak První chodská hostil Meclov. Domá­cím k potvrzení udržení v sou­těži stačil bod, hosté byli před zápasem ve vážnější situaci. Ani bod, který nakonec v Klenčí získali, neznamenal zlepšení situace. Naopak, v té době předposlední Poběžovice dokázaly doma porazit Stod a na třinácté místo klesl Meclov.
Klenčí - Meclov  1:1(0:1)
Branky: 81. Ivan Hromník - 11. Zdeněk Paidar.
Rozhodčí: Mašek - Kohout, Jamburka. ŽK: 3:3
Jako první zahrozili v utká­ní domácí, ale Čechova střela z 20 metrů skončila těsně nad Dolejšovou brankou. Tři mi­nuty nato podržel svůj tým klenečský gólman Veber.
Hosté se v derby ujali vedení v 11. minutě, když se z trestné­ho kopu přesně trefil meclov­ský kapitán Paidar - 0:1. Po dvaceti minutách hry za­táhl po pravé straně míč Osvald, ale ani po jeho centru nemířil kapitán Jaroslav Řez­níček přesně. V 26. minutě si se střelou Sušického s náma­hou poradil Veber. Do konce první půle se nikdo nedokázal střelecky prosadit a do šaten odcházeli spokojeněj­ší hosté.
Do druhé půle vstoupili ak­tivněji domácí, v 55. minutě po špatném odkopu meclovského gólmana získal míč Pavel So­kol, pěkně vystřelil, ale jeho střelu Dolejš s námahou vyra­zil, stejně jako dorážku Tomá­še Hromníka. Klenčí získalo mírnou převahu, hosté se sna­žili o rychlé protiútoky, ale měli problémy s finální při­hrávkou. V 57. minutě poslal Ivan Hromník přesný centr na Vejmelku, který ale mířil jen do náruče Dolejše. Čtvrt hodiny před koncem ­tvrdě vypálil z trestného kopu Psutka, jeho střelu hostující obrana zblokovala, stejně jako následné dorážky klenečských hráčů. Vyrovnání se Klenčí dočkalo v 81. minutě, kdy se po trest­ném kopu Psutky dostal k míči Ivan Hromník a zajistil pro svůj tým alespoň bod, který jim zajistil účast v I. B třídě i v příštím roce. Pět minut před koncem ne­bezpečně vystřelil Maier, ale jeho střelu Veber vyrazil na roh, ze kterého se hosté nepro­sadili.
V dalším kole se Klenčí představí opět na svém hřišti, když v neděli hostí Chotěšov.
Meclov v sobotu na hřišti v Třebnicích přivítá Přimdu, která také ještě hraje o udržení v soutěži.
Klenčí: Veber - Osvald, Pavel Řezníček, Psutka, Čech - Ta­laš, Jaroslav Řezníček, Ivan Hromník, Pavel Sokol (67. Hu­la) - Tomáš Hromník a Vejmelka.

Meclov: Josef Dolejš - Švajka (64. Mayer), Jan Dolejš, Josef Malík, Milovič (58. Pavel Ma­lík) - Váchal, Chloupek, Pai­dar, Maier- Sušický a Beran.